Новина з категорії: Інформація

Про виплати ветеранам

На обліку в Глухівському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України перебуває 1512 ветеранів війни та жертв нацистських переслідувань (в тому числі по місту 618 чол.), з них інвалідів війни та осіб, прирівняних до інвалідів війни – 117 чол. (по місту 74  чол.), учасників бойових дій  та осіб, прирівняних до них – 75 чол. (43 чол. міста), учасників війни – 1302 особи (485 по місту).

Про виплати ветеранам

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 р. № 141 у цьому році одноразова грошова допомога, передбачена законами України «Про статус ветеранів війни, гаранти їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань», виплачується до 5 травня в таких розмірах:
інвалідам війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув'язнення не виповнилося 14 років) в'язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:
I    групи — 2975 грн.;
II    групи — 2600 грн.;
III    групи —2310 грн.;
учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в'язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися в зазначених місцях примусового тримання їхніх батьків, — 920 гр.;
особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, — 2975 грн.;
членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, — 465 грн.;
учасникам війни та колишнім в'язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога —170 грн.

В поточному році розмір виплати щорічної одноразової грошової допомоги до 5 травня порівняно з 2015 р. збільшено на 5%.
Виплату цієї одноразової допомоги здійснює Міністерство соціальної політики, перераховуючи кошти на зазначені цілі структурним підрозділам з питань соціального захисту населення обласних, які через відділення зв'язку або через установи банків перераховують їх на особові рахунки громадян за місцем одержання пенсії, а особам, які не є пенсіонерами, — за місцем їхнього проживання.

На виконання постанови органами Пенсійного фонду України надані списки одержувачів пенсій, які  мають  право на  отримання  разової  грошової  допомоги,  управлінням соціального захисту населення.

Поділитися в соціальних мережах:

Знайшли помилку у статті? Виділіть слово/кілька слів та натисніть Ctrl+Enter

Схожі новини