Новина з категорії: Новини / Спорт

Підсумки шахових поєдинків

З вересня 2015 по квітень 2016 у приміщенні міського терцентру, щотижнево ветерани шахів Глухова (кому за 50) збирались для гри в шахи у рейтинговому сезонному марафоні, за програмою швидких шахів. За рекомендацією федерації шахів України залік проводився по 2-м віковим категоріям-50-60 р. і 65 та більше.

Підсумки шахових поєдинків

Протягом сезону зіграно багато партій з хвацькими маневрами, з феєричними, інтригуючими комбінаціями. Не випадково шахівниця складається із білих і чорних кліток, а на них ведуть боротьбу білі і чорні війська, ця гра дарує після перемог дні білі-білі, як іскристий сніг на рівнині, але ж вона випробовує чорними ночами після поразок. Хто не відчув других,той не пізнає перших.

У цьому сезоні, достроково забезпечили призові місця трійка молодших за віком 50-65р. Елітарним рейтинговим чемпіоном у цій групі став КМС Михайло Сегалов, що провів всі турніри, забезпечивши собі переможний рейтинг. На другу сходинку зійшов Вадим Шелудько-доцент ГНПУ, вправно конкуруючи з чемпіоном. На третьому - Олексій Ковальов.

У категорії 65 і старше інтрига продовжувалась до останнього турніру, де трішки підфортило Андрію Стегну. На перше місце в рівних стосунках претендували Володимир Кузнєцов і Олексій Бубнов. Але сталося, як сталося. Вони не змогли здолати лідера в особистих зустрічах, і в результаті місця розподілились таким чином:

1 місце - Андрій Стегно; 2-ге - Володимир Кузнєцов; 3-тє - Олексій Бубнов, що отримав щирі вітання від ветеранів з нагоди свого 70-річчя.

Напередодні Дня Перемоги відбувся турнір з швидких шахів серед ветеранів війни і праці, присвячений Дню Перемоги. Серед 13 учасників перше місце виборов  Павло Ющенко. Друге і третє місця відповідно посіли Вадим Шелудько і Андрій Стегно. Переможці і призери нагороджені грамотами міського відділу у справах молоді і спорту та призами від спонсорів.

Ветерани війни і праці-шахісти щиро вдячні керівникам магазинів «Лимон», «Райдуга», «Рожевий», «Фітоцентр», підприємцю Андрію Мартиненку, депутатам міської ради Сергію Деркачу та Миколі Холявку за матеріальну підтримку заходів. Окремо наша вдячність начальнику відділу у справах молоді і спорту М.Г . Плотницькому, директору школи мистецтв О.О. Сакун та директору міського терцентру  С.І. Ніколаєнко

Микола Гурець

Поділитися в соціальних мережах:

Знайшли помилку у статті? Виділіть слово/кілька слів та натисніть Ctrl+Enter

Схожі новини