Новость из категории: Новости / Новости с видео

ПРАВОСУДДЯ ПО- УКРАЇНСЬКІ (відео)

«Справа Буйкова» : апеляційний суд виніс рішення, потрібне УКРОПу І це при тому, що самі представники згаданого політоб'єднання на судове засідання вкотре не з'явилися. Минулого четверга, 2 липня, Київський апеляційний суд скасував ухвалу Шевченківського суду про скасування рішення партії УКРОП, щодо незаконного відкликання з депутатів Глухівської міської ради Олександра БУЙКОВА. Представника УКРОПу на цьому засіданні не було – до речі, як і на багатьох попередніх. Він надіслав заяву з проханням перенести розгляд справи через карантин. Суд не зважив на «карантинну відмазку», й засідання не переніс. Водночас служителі Феміди, схоже, не зважили на низку суттєвих моментів.

Ось що каже з цього приводу сам Олександр БУЙКОВ:
- Коли судді задавали питання, виникало стійке відчуття, що вони або взагалі не вивчали матеріалів справи, або, максимум, абияк щойно їх переглянули. Згодьтеся, викликає питання й сам факт винесення вердикту на користь тих, хто не подбав про участь представника в судовому засіданні щодо РОЗГЛЯДУ ВЛАСНОЇ АПЕЛЯЦІЙНОЇ СКАРГИ. Втім, при всьому тому віддаю раду, що був першопроходцем у справі захисту громадян від свавілля політичних партій та захисту конституційного права бути обраними від народу та працювати на громаду – в даному випадку, нашого рідного Глухова.
 
Що сказати з цього приводу? Гадаємо, українська судова система, рівень довіри народу до якої, за даними всіх соціологічних опитувань, є критично низьким, знову додала собі негативу. Комусь, на це, можливо, начхати – бо має потрібну «бамажку», але справедливість у підсумку обов'язково переможе. Питання лише в тому, якими методами? У країні, що за останні роки пережила низку революційних потрясінь, воно має аж ніяк не риторичне, але дуже життєве й актуальне наповнення.
 
Вл. інф.
 


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости