Новина з категорії: Інформація

Новий тариф на електроенергію: що зміниться?

З 1 серпня починає діяти новий тариф на передачу електроенергії для НЕК "Укренерго". Відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг №1329 від 11 липня 2020 року, він становитиме 240,23 грн/МВт•год (без ПДВ). У зв’язку з цим збільшиться вартість універсальних послуг і зміниться кінцева ціна електроенергії для юридичних споживачів.

СЛІД НАГОЛОСИТИ, ЩО ТАРИФ НА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ ЗАЛИШИТЬСЯ БЕЗ ЗМІН!
Згідно з постановою НКРЕКП №220 від 26.02.2015 року, вартість електроенергії для побутових споживачів становить 0,9 грн до 100 кВт*год на місяць та 1,68 грн понад 100 кВт*год (з ПДВ).
Підвищення також НЕ стосується таких юридичних споживачів:1. багатоквартирних будинків та гуртожитків (робота ліфтів, насосів та домофонів, освітлення дворів, східців і номерних знаків) 2. власників (балансоутримувачів) майна, що використовується для компактного поселення внутрішньо переміщених осіб (побутові потреби мешканців) 3. дачних, дачно-будівельних, гаражно-будівельних кооперативів, садових товариств (технічні цілі, робота насосів та освітлення території); 4. релігійних організацій (комунально-побутові потреби) Для решти юридичних клієнтів з 1 серпня 2020 року вартість електроенергії зміниться, адже тариф на передачу є однією зі складових ціни. Переглянути тариф постачальника універсальних послуг на серпень-вересень 2020 року можна на сайті відомства у розділі "Постачання електроенергії”/ "Для бізнесу” – "Тарифи".
 
debaty.sumy.ua


Поділитися в соціальних мережах:

Знайшли помилку у статті? Виділіть слово/кілька слів та натисніть Ctrl+Enter

Схожі новини