Новость из категории: Статьи

Підсумки міжнародної конференції “Hemp Innovations 2020”

26-28 серпня у Глухові Інститутом луб’яних культур НААН проведено VI міжнародну науково-практичну конференцію "Hemp Innovations 2020”. У роботі конференції взяли участь понад 60 учасників з України, Ізраїлю, Італії, Киргизстану, Литви, Сингапуру.

Вчені Інституту луб’яних культур НААН представили унікальні селекційні й технологічні розробки та запропонували напрями співробітництва і комерціалізації наукових розробок. Конференція засвідчила, що у суспільстві існує значний попит на інформацію у сфері промислового коноплярства, а бізнес-середовище розглядає коноплі у якості інструментарію підприємницької діяльності. Світова спільнота зацікавлена у розробках Інституту луб’яних культур НААН у сфері селекції та технологічного забезпечення коноплярства.

Під час конференції детально розглянуто питання використання конопляної сировини для виготовлення різних видів продукції: продуктів харчування, будівельних матеріалів, целюлози, лікарських засобів, біопалива тощо. За результатами роботи підписані угоди про науково-технічне співробітництво, накреслені напрями подальших наукових досліджень у коноплярстві, зважаючи на інноваційність переробки конопляної сировини, внесені пропозиції щодо розширення конопляної тематики у стратегії регіонального розвитку Сумської області до 2027 року.
 
За інформацією інституту луб’яних культур НААН


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости