Новость из категории: Статьи

Про трагічні деталі поранення Сергія Ющенка

Як і обіцяли, розповідаємо про трагічні деталі поранення уздичанина Сергія Ющенка.

Про трагічні деталі поранення Сергія Ющенка

Сергій – людина у війську, як то мовиться, невипадкова. Свого часу він служив за контрактом на заставі у Шалигиному, прапорщиком. Забезпечував оперативну діяльність підрозділу. Тодішні товариші по зброї характеризують його як висококваліфікованого фахівця, дуже обізнаного на техніці, людину надійну, тверду і, водночас, доброї вдачі, непохитного патріота України. А ще, маючи золоті руки, володів практично всіма будівельними спеціальностями.

Коли збіг термін контракту, він вирішив звільнитися. Бути на «гражданці», однак, йому випало не надто довго. Коли запалало на Сході, до його оселі прийшла повістка. Він без жодних вагань знову став до армійських лав. Попав служити до 24 окремої механізованої бригади на посаді заступника командира взводу розвідки першого контрактного батальйону. Їхня група займала позиції під Кримським, що на Луганщині, біля села з простою, зовсім мирною назвою Жолобок.

Про трагічні деталі поранення Сергія Ющенка

Того нещасливого дня Сергій вийшов на завдання з трьома товаришами. Невдовзі вони попали під обстріл. Бій був жорстоким. При відході група, до всього, попала на розтяжку. Один у тому бою пропав безвісти, другий загинув. Дістатися своїх пощастило лише командиру та зраненому трохи менше за нього товаришу. Тільки но добулися своїх, розпочався другий бій – медиків, за життя самого Сергія. Шансів залишитися живим з такими пошкодженнями організму у нього не було. Посудіть самі: осколкові поранення обличчя з переломом нижньої щелепи, грудної клітини, з попаданням крові під плевру, плеча, передпліччя, поперекової ділянки, з переломом кості таза, забій лівої легені, серця, проникаюче сліпе поранення хребетного каналу з переломами хребця, забій спинного мозку. Лікарі вважають чудом, що душа якось втрималася у його тілі.

Тим не менш, він вижив, і прийшов до свідомості. Так розпорядилася доля. Ми - його земляки, глухівчани, тепер просто не маємо права бути осторонь. Допоможи бійцю АТО – і тобі віддасться за твою добру справу.

Зі сторінки Сергія в Однокласниках: «Приходит день, приходит час, и понимаешь: все не вечно… Жизнь бессердечно учит нас о том, что время быстротечно… О том, что нужно все ценить, беречь все то, что нам дается… Ведь жизнь - как тоненькая нить, она порой внезапно рвется...»

Нагадуємо ще раз банківські реквізити, за якими можна надати грошову допомогу Сергієві ЮЩЕНКУ: картковий рахунок Райффайзен банк Аваль 4188 3770 2357 0649 - Ющенко Олена Михайлівна, або Приват Банк к/р 4149 6258 0533 7084 - Ющенко Сергій Михайлович.

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости