Новость из категории: Інформація

Служба за контрактом – а чому би й ні

Економічна ситуація у нас, на жаль, дуже далека від якоїсь оптимальної. Інтернетом гуляє, наприклад, таке її, дотепне визначення: «економічний стабілізець».

Служба за контрактом – а чому би й ні

Втім, абсолютна більшість українців переймається зараз не якимись там інтернетними дотепами, а можливостями пристойного заробітку. Пропозиції у цьому плані, треба сказати, доволі скромні. У спорадичних об’явах вітчизняних роботодавців про вакансії  значаться такі суми винагород, що більшість потенційних працівників воліють і надалі залишатися без роботи.  Дещо більше пропонують їхні іноземні колеги. Але і їхні пропозиції , в більшості випадків, не надто прийнятні: якась «сезонка», або робота у, скажімо так, дуже специфічних сферах, на кшталт прибирання приміщень чи догляду за пристаркуватими громадянами Євросоюзу.

Як не дивно, але найбільш оптимальний шлях для вирішення матеріально – фінансових проблем громадян пропонує наша держава, яку ми постійно лаємо, звинувачуючи ледь не у всіх бідах. Саме вона пропонує, хоч і не від доброго життя, нормальному здоровому чоловікові (а у низці випадків і представницям слабкої статі) можливість непогано влаштуватися. Мова йде про військову службу за контрактом.

Низка останніх державних рішень дозволяє говорити, що нелегка праця захисника Вітчизни знаходить, нарешті, адекватну оцінку. Посудіть самі: грошове забезпечення рядового солдата, що розпочинає служити за контрактом, складає 7,5 тис., офіцера – 10-11 тис. грн. Спробуйте знайти роботу з такою винагородою на «гражданці», особливо у Глухові!

Серед переваг служби за контрактом і низка соціальних гарантій: таких, наприклад, як можливість здобути вищу освіту без відриву від служби, отримати з часом, а не купувати за скажені гроші, власне житло, мати можливість відпочивати від 35 до 45 днів на рік тощо. Більш детально поінформуємо про переваги служби за контрактом будемо в наших наступних номерах. Той же, хто ознайомившись з цим матеріалом, вирішить щось для себе, може звернутися будь – якого дня, з 8 до 17.00 за адресою: Глухів, вул. Києво – Московська, 31, Глухівсько – Ямпільський ОМВК, або зателефонувати 2 -26 -10.

У військкоматі вам нададуть конкретну інформацію щодо військові частини, де є потреба у контрактниках, та відповідних вакансіях. Далі, повторюємо: читайте на шпальтах наступних випусків «Кур'єр + ТРК – Глухів».

Вл. інф.

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости