Новина з категорії: Культура

Цікаве і корисне дозвілля

Дозвілля — справа, звичайно, індивідуальна: хтось витрачає на нього більше часу, хтось — менше. Якщо вміти поєднувати навчання і відпочинок, то можна чудово проводити час, наприклад — у бібліотеці.

Працівники бібліотеки інституту дуже часто організовують і проводять різні вечори, культурно-масові заходи для корисного дозвілля. Студентська молодь охоче приймає такі запрошення і пропозиції від «Книжкового дому», відвідує їх та бере активну участь. Так сталося й 23 лютого 2016 року, коли бібліотека гостинно приймала своїх друзів і шанувальників — студентів. У дружньому колі в позааудиторний час відбувся літературно-музичний бібліовечір «Звучить гітара». Гості зустрілися з незрівнянним інструментом усіх часів і народів — гітарою.

Гітара створила особливу атмосферу й підтримала бесіду споріднених душ. До розмови з нею долучилися учні Глухівської школи мистецтв імені Максима Березовського, які виконали музичні твори — «Под музику Вивальди» С.Нікітіна (дует у складі Микити Павловського та Артема Шумицького); «Кубинський танець» в обробці В.Колосова (Артем Шумицький); «Спогади» О.Затиченка (Анастасія Коваль).

Мову з гітарою, ліричною, задумливою, проникаючою, щирою, вели й студенти нашого навчального закладу — Олександр Матюхін («Без тебе»), Олександр Березовський («Мельниця»), дует Олександра Матюхіна та Андрія Ігнатенка («Спи собі сама»), а також випускник відділення будівництва та дорожньо-транспортних технологій 2002 року – Андрій Володимирович Кириченко з піснями про рідний Глухів.

Віршовані рядки, відеоматеріали про віртуозів-гітаристів, кумирів, що супроводжували бесіду, сприяли позитивним емоціям і гарному настрою. Вечір з гітарою подарував присутнім натхнення та прагнення долучитися до прекрасного, до творчості; хвилю цікавої музики і пісень, та найголовніше — дружнє, живе спілкування, надзвичайно цікаве і корисне, таке необхідне сучасному студентові.

Зуєва О. І., завідувач бібліотеки Глухівського агротехнічного інституту імені С.А.Ковпака Сумського НАУ

Поділитися в соціальних мережах:

Знайшли помилку у статті? Виділіть слово/кілька слів та натисніть Ctrl+Enter

Схожі новини