Новость из категории: Новости

ГАТІ СНАУ: його диплом дає шанс

20 травня, в Глухівському агротехінституті ім. С. А. Ковпака запанувало неабияке пожвавлення. Тут розпочався день відкритих дверей. Сотні потенційних студентів та їхніх батьків, представники колективу освітнього закладу заполонили стоянку сільгосптехніки, великі спортивну та актову зали та інші приміщення. Гостей цікавило практично все: від переліку предметів та фахів, які опановують у виші, до умов проходження виробничої практики. В агротехінституті, у своїх кращих традиціях, зробили все, аби заохотити майбутніх абітурієнтів. До послуг останніх були й розкішний буклетний варіант «Студентського меридіану», й наочна, так би мовити, агітаційна продукція.

Спортивна зала слугувала для демонстрації навчальної інфраструктури та конкретних навичок і вмінь, які опановують у інституті. Було дуже гамірно – головним чином завдяки постійно ввімкнутому деревообробному обладнанню. Кожний міг підійти до робочого стенду й спробувати змайструвати щось самотужки із заготовки. Охочі використовували таку можливість головним чином для виготовлення кухарських дощок. На момент, коли я підійшов, якась спритна жіночка якраз робила останній штрих – висвердлювала отвір для гвіздочка на грушеподібній пласкій поверхні. Поряд можна було поспостерігати за процесом нанесення рідких шпалер. Це лише одне з багатьох вмінь, якими можна оволодіти в цьому навчальному закладі. На відділенні будівництва та цивільної інженерії готують і виконробів, і майстрів, і проектувальників, і геодезистів...

Мою увагу привернула модель котеджу іграшкового формату, «начиненого» всім необхідним: від сонячної батареї до «столярки». Третьокурсник Роман Артеменко детально й дохідливо пояснив призначення кожної складової цієї вельми цікавої міні-будівлі. Найбільше людей було в актовій залі. Всі чекали початку концерту. Варто наголосити, що крім надання якісної освіти ГАТІ СНАУ ще й плекає різноманітні таланти. Його самодіяльні та спортивні колективи відомі далеко за межами Глухова. До речі, на одному з ближчих до сцени місць помітив відомого поета-аматора Івана ДЕРПУ. Сам він, як з’ясувалося, тут не вчився – запросила онука, щоб сфотографував.

Концерту, за усталеною традицією, передувало вступне слово Анатолія ЛИТВИНЕНКА. Директор зазначив, що очолюваний ним педагогічний колектив зосереджений на вихованні й навчанні молоді, аби та отримала шанс досягти успіху в подальшому – «дорослому» житті: На наших спеціалістів існує великий попит. Практично кожного дня приходять заявки: просять саме тих, кого готуємо. Завжди потрібні ті, хто знає як, чим плекати врожай, розуміється на техніці, будівельній справі, електриці та електроніці.

Серед плюсів тутешньої фахової підготовки – можливість виробничої практики в європейських країнах, на сільгосппідприємствах Німеччини, Польщі, Чехії, прибалтійських країн. Непогані перспективи відкриває й запровадження системи співробітництва зі всесвітньо відомою компанією «Агро – Дженерейшн».

До уваги читачів: ГАТІ СНАУ ім. С. А. Ковпака готує:За ступенем бакалавра: фахівців із будівництва та цивільної інженерії, агроінженерії, фінансів, банківської справи та страхування.
Молодшого спеціаліста: окрім згаданих вище, з електроенергетики, електротехніки та електромеханіки; обліку та оподаткування; менеджменту, комп’ютерної інженерії, транспортних технологій та агрономії.
А також дає можливість освоїти робітничі професії: електрозварника, електромонтера, слюсаря з ремонту сільгоспмашин та устаткування, обліковця, оператора комп’ютерного набору, водіїв категорії «В» і «С», тракториста категорій «А1», «А2», «В1».
Протягом року в інституті діють підготовчі курси.


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости