Новина з категорії: Інформація

До відома громадян…Профілактичні заходи влітку

З настанням літніх канікул більшість дітей залишаються без уваги дорослих, тому для  працівників поліції літня пора стає «спекотною», адже як свідчить статистика, зростає кількість нещасних випадків та неприємних ситуацій, в які потрапляють діти.

До відома громадян…Профілактичні заходи влітку

Протягом літа правоохоронці проводитимуть оперативно-профілактичні заходи спрямовані на не допущення зростання злочинів, що скоюють неповнолітні, попередження скоєння правопорушень у дитячому середовищі та забезпечення належної публічної безпеки у місцях скупчення молоді, безпеки дітей та громадян у зонах відпочинку та оздоровлення.

Під час проведення цих заходів працівники поліції будуть проводити рейди в місцях масового відпочинку молоді, притягуватимуть до відповідальності підлітків, які вживають спиртні напої, або палять в заборонених місцях. Складатимуть протоколи на продавців, які всупереч закону, продають неповнолітнім спиртне та цигарки. Крім цього, перевірятимуть неблагонадійні сім’ї, проводитимуть профілактичні бесіди з батьками, які приділяють недостатньо уваги вихованню своїх дітей. Притягуватимуть до відповідальності батьків, чи осіб, які їх замінюють, за не виконання останніми батьківських обов’язків.

Поліція звертається до громадян неухильно дотримуватись вимог чинного законодавства.

Поділитися в соціальних мережах:

Знайшли помилку у статті? Виділіть слово/кілька слів та натисніть Ctrl+Enter

Схожі новини