Новость из категории: Культура

Діти Сумщини, діти України

Напередодні дня захисту дітей, 30 травня, у місті Путивль відбулось обласне свято дитячої творчості «Юні таланти Сумщини – рідній Україні!», присвячене 25 – річниці незалежності України. У святі взяли участь виконавці та дитячі творчі колективи області, які стали переможцями другого етапу обласного культурно-мистецького фестивалю «Тобі, єдина Україно, натхнення, творчість і любов!».

Діти Сумщини, діти України

Всіх дітлахів з перемогою та святом привітала начальник управління культури та туризму Сумської ОДА Олена Петрівна Мельник. Наше місто гідно представляли Іван Гришаков, учень ЗОШ№3, Дмитро Гагін та Валерія Опанасенко, учні КЗ «Глухівська школа мистецтв ім. Максима Березовського», народний ансамбль танцю «Полісяночка» міського палацу культури (керівник Ірина Ігнатенко).

Діти Сумщини, діти України

Учасники разом з дипломами та сувенірами отримали масу неперевершених емоцій та вражень від концертної програми. Особливо маленьким глядачам сподобалось шоу мильних бульбашок, ігри від ведучих «Аngrybirds» та Рапунцель. Свято продовжилось смачним частуванням та іграми на свіжому повітрі у Спадщанському лісі.

Діти Сумщини, діти УкраїниПоделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости