Новость из категории: Статьи

Хочеш змінити світ – почни з себе

Ці слова є актуальними у будь-які часи. З особливою гордістю хотілося б зазначити, що у Глухові є люди, які слідують цьому правилу. 4 червня у Літньому парку відбулися чергові збори Благодійної організації «Співдружність добрих глухівчан».

Учасники зібрання, як і було заплановано, зробили заміри майбутнього ялівцевого лабіринту для створення ескізів, обговорили поточні питання, а також пофарбували дерев’яні фігурки на дитячому майданчику. Цікаво, що деякі скульптури вже були розмальовані, причому дуже майстерно. Автор такого творіння, на жаль, побажав лишися невідомим, бо так і не дав про себе знати.

Хотілось би наголосити на тому, що кожен має можливість долучитися до реалізації різноманітних проектів, а також подати власні ідеї безпосередньо на зборах Співдружності, які проводяться у першу суботу місяця (час уточнюється протягом останнього тижня й фіксується на сторінці СДГ на Фейсбуці: https://www.facebook.com/groups/clubsdg/, або Вконтакті: https://vk.com/clubsdg2014). Жодна з пропозицій не залишиться без уваги, адже саме таким чином і створилась ця організація. Можливо, мало хто знає, що засновником її є Олександр Горбачов – велорікша, який катає дітей та дорослих на «стометрівці». Саме в нього можна дізнатися про те, що кожного цікавить стосовно цієї організації.

Спільними зусиллями учасників СДГ вже було реалізовано декілька проектів, серед яких висадка тюльпанових дерев, відновлення спортивного майданчика у літньому парку, зараз втілюється в життя проект «Ялівцевий лабіринт». Навесні були висаджені ялівці, восени планується висадка рослин, які будуть формувати лабіринт.

Тож, об’єднаймо наші зусилля і попрацюймо для спільного блага. До «Співдружності добрих глухівчан» входять такі ж люди, як і ми з вами, які окрім основної роботи та сім’ї знаходять час і для активної громадської діяльності. Варто пам’ятати, що робимо ми це не для когось, а для самих себе. Адже в тому парку відпочиваємо ми з вами, там граються наші діти... Окрім фізичної допомоги, реалізація проектів СДГ потребує й матеріальних затрат, часом досить значних. Якщо кожен з нас пожертвує навіть 50 копійок зі свого гаманця, гадаю великих втрат сімейному бюджету вони не принесуть, а от копійка до копійки – і вже матимемо кошти для нових звершень.

Для охочих допомогти матеріально існує рахунок для фізичних осіб: Горбачов Олександр Анатолійович 5168757276483502. А також для юридичних: 26006055021317 ОКПО 40285717 МФО 337546.

Катерина Плотнікова

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости