Новость из категории: Статьи

18 червня – 93-річниця утворення служби дільничних інспекторів поліції.

Глибокої поваги заслуговує професія дільничного інспектора поліції. Забезпечення публічної безпеки та порядку, охорона прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, профілактика злочинів та правопорушень, а також протидія злочинності — це основне завдання дільничного.

Окрім попередження адміністративних правопорушень та протидії злочинності, у дільничного інспектора поліції багато обов’язків: проведення відпрацювань, перевірки за місцем проживання раніше судимих осіб та проведення профілактичних бесід з неблагополучними сім’ями, надання в межах, визначених законом, послуг з допомоги особам, які з особистих, соціальних причин або внаслідок надзвичайних ситуацій потребують такої допомоги. У будь-який час доби звертаються до нього громадяни, з усіх питань, які виникають у повсякденному житті.

Керуючись витримкою та коректністю у спілкування з населенням, дільничні інспектори намагаються надати повну та об’єктивну відповідь. Особливу увагу стражі порядку приділяють громадянам похилого віку та одиноким людям, котрим, як нікому іншому, необхідні не лише юридична чи правова допомога, а й просте людське спілкування. Тому дільничні інспектори у вільний час відвідують таких громадян, надаючи їм допомогу не лише порадою, а й справами. Незважаючи на складність професії, дільничні інспектора поліції досить довго перебувають на посадах і залишаються патріотами служби.

Наскільки професійно він робить свою справу - настільки спокійніше почувається мешканці району і міста. Тож бажаємо всім дільничним міцного здоров’я, особистого щастя, достатку і злагоди у їхніх родинах, наполегливості і успіхів у їх непростій службі.

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости