Новость из категории: Новини / Культура

Глухівський МЦСССДМ провів акцію „За здоровий спосіб життя”

15 червня Глухівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів акцію „За здоровий спосіб життя” для дітей на базі заміського оздоровчого дитячо – юнацького табору „Сонячний” на І зміні.

На початку заходу виступила головний спеціаліст відділу соціальної роботи Тетяна Разіна, яка розповила про напрямки роботи Глухівського МЦСССДМ та про послуги, які можуть отримати діти в центрі при виникненні різних проблем. Потім фахівець із соціальної роботи Олена Муха провела тренінг для дітей з питань здорового способу життя.

У тренінгу була представлена інформація щодо здоров'я, складових здоров'я та здорового способу життя. Учасники мали змогу не тільки прослухати інформацію, але і творчо, креативно себе проявити. Діти брали активну участь в усіх творчих, практичних завданнях.

Головною метою проведеного тренінгу було не тільки проінформувати учасників про здоровий спосіб життя, але й сприяти усвідомленню відповідальності за своє здоров'я. Адже однією із запорук успішної особистості, фундаментом для створення в подальшому сім'ї, кар'єри є її здоров'я.

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости