Новость из категории: Статьи

Деркач проти Терещенко: остання спроба реваншу

Яким чином Андрій Леонідович Деркач, екс-регіонал з сумнівною репутацією, депутат Верховної Ради, який проголосував за диктаторські закони 16-го січня 2014, спрямовані проти українського народу, зараз робить все можливе для блокування діяльності міського голови з європейським менталитетом, Мішеля Терещенка щодо реформування та розвитку міста Глухова

Деркач проти Терещенко: остання спроба реваншу

У Глухові, через сім місяців після виборів міського голови, все йде добре. Міський бюджет, в якому бракувало коштів наприкінці минулого року, наповнюється в звичайному режимі. Ремонтні роботи доріг, шкіл, дитячого садка, пологового будинку йдуть повним ходом. Закупівлі систематично проводяться за допомогою нової системи ProZorro, що дозволяє заощаджувати кошти щодня. Удосконалюються та реформуються міські служби, зокрема реєстраційні відділи, Центр надання адміністративних послуг, встановлюється інтернет-система I.Gov.

Докладаються всі необхідні зусилля для збереження статуса міста як адміністративного центра, одного з шести округів Сумської області, а також як міста історико - культурного значення, що об'єднує колишні районні центри міст Кролевця, Путивля, Глухова та частину Ямполя.

Кожні 2 - 3 тижні міські голови Кролевця, Дружби, Свеси, Глухова та іноді Путивля проводять зустрічі для вирішення нагальних питань та визначення напрямку їх вирішення разом.

Окрім того, Глухів залишатиметься не тільки адміністративним центром, але стане важливою військовою базою майже для 1 000 солдат, які до кінця поточного року розпочнуть службу в Глухові та житимуть у нових казармах, побудованих для них, щоб захищати місто, український та європейський кордони. Це дозволить вдихнути нове життя в місто.

З економічної точки зору, наприкінці минулого року майже 600 осіб офіційно працевлаштовані. Для міста отримано велику кількість гуманітарної допомоги на користь лікарні. Передбачається будівництво нового мікрорайону, розрахованого на 300 квартир в той час, коли впродовж багатьох років в місті взагалі не відбувалося жодного вагомого будівництва.

Одним словом, в місті все буде гаразд.

Проте, це не входило в плани депутата Верховної Ради Андрія Леонідовича Деркача, який робить все можливе для того щоб втрутитися і завадити роботі міського голови, позбавляючи місто та його мешканців допомоги уряду та фінансування. Не звертаючи уваги на інтереси виборців, які віддали свої голоси за нього на всіх попередніх парламентських виборах, займаючи крісло у Верховній Раді впродовж майже 20 років, маючи недоторканність, він мав можливість накопичити солідний статок, завдяки якому живе далеко від Глухова та витрачає більшу частину свого часу на сонячних французькому або грецькому узбережжях, або проводе час з родиною і друзями між Маямі та Тель-Авівом.

Андрій Леонідович може фінансувати ченців гори Афон, але менш охоче він це робить для своїх виборців у Глухові. Впродовж 18 років, будучи депутатом Верховної Ради, від нього не відчувалось жодної справжньої допомоги та протягом цього часу місто набуло статусу банкрута, всі економічні показники просто згасали на очах. І зараз, коли виборці вирішили передати владу його опоненту - Мішелю Терещенку, Андрій Леонідович просто позбавляє їх будь-якої державної фінансової підтримки, яку отримують мешканці інших міст області завдяки роботі депутатів Верховної Ради, відповідальних за певні населені пункти.

Отже, Андрій Леонідович зараз дуже стурбований тим, що навіть без його допомоги та жодної копійки від держави, місто реформується, розвивається та стає кращим з кожним днем. Якщо ці зміни продовжуватимуться, глухівчани не потребуватимуть подальшої «підтримки» Андрія Леонідовича Деркача, навіть як депутата Верховної Ради. Для нього це є неприйнятним, і постане питання як, нарешті позбутися міського голови, якому не потрібна його «прихильність» та який не прислуховується до «побажань та порад»...?

По-перше, він вважав, що новообранний міський голова "французького походження" не зможе працювати належним чином. І насправді це було не так легко для останнього пройти шлях через українську бюрократію, протистояння місцевих політичних сил та їх вплив і сформувати гідну команду для керування роботою Міської ради, яка непогано спрацювала.

По-друге, на його думку, багаточисельні позови до суду проти міського голови та майже проти всіх рішень, які були прийняті після інаугурації, могли би бути доказом протиправної діяльності нової влади, що мало б бути використано для підмови депутатів (деякі з яких нові та недосвідчені) оголосити недовіру своєму мерові.

Незважаючи, що новообраний міський голова програвав всі судові процеси у справах, відкритих командою Андрія Деркача та його командою проти нього в першій інстанції (оскільки всі судді та прокурори у Глухові не можна вважати незалежними), всі судові процеси були виграні в апеляційному суді та в судах інших юрисдикцій. В тому числі був виграний і процес, розпочатий проти мера після ліквідації збиткового комунального підприємства, яке видавало місцеву газету "Народна Трибуна" (інструмент пропаганди на користь Андрія Деркача та його команди)

А тому, опоненти Терещенка почали використовувати інші сумнівні засоби для створення штучних скандалів. З одного боку, Московський Патріархат відіграв роль фактора дестабілізації. Оскільки міський голова за проханням глухівчан дозволив Отцю Степану, який представляє Київській Патріархат, проводити службу вранці щонеділі на відкритому повітрі або у капличці, розташованій у колишній резиденції Терещенків, ціла делегація від Московського Патріархату під керівництвом владики Романа з Конотопу розпочали розхитувати ситуацію різними методами: порушили регламент сесійного засідання депутатів, потім організовували хресні ходи з різною атрибутикою, образами, включаючи світлину Російського царя Миколи II, встановлювали хрести та проводили службу в різних місцях Глухова, де була б можливість побудувати церкву для Київського Патріархату. По місту було поширено петицію, яка назбирала невідомим чином кілька тисяч підписів, у якій дорікалося міському голові за його нібито зухвале ставлення до Конституції України та допущення Київського Патріархату до міста й руйнування «московської» монополії. Але і тут, замість того, щоб дотримуватися побажань Андрія Деркача, деякі жителі району Глухова, наприклад, в селі Черневе, вирішили повністю витіснити Московський Патріархат з їх церкви і передати її Київському!

Оскільки перелічені способи позбавлення від європейського міського голови не спрацювали, час прийшов для використання більш «брудних». Включилася «жовта преса», а також улюблені Андрієм Деркачем газети «Неделя» та «Народна Трибуна» разом з іншими ЗМІ його медіа-імперії. Вводячи в оману Національну спілку журналістів, вони пролобіювали безпідставне оголошення Мішеля «ворогом преси». Добре, що адекватні журналісти у це не повірили й репутація Мішеля аж ніяк не постраждала.

Думаєте чи можливо «купити» голоси деяких його депутатів або тиснути на їх рішення? Комусь, навіть, здавалося, що це спрацювало, коли на одній з сесій міської ради раптом виявилося, що три депутати партії «Українського об'єднання патріотів», лідером якої є колишній добре відомий активіст-регіонал, не отримавши бажаних ними преференцій, почали голосувати на підтримку екс-регіоналів з «Волі Народу». Але ніхто не очікував, що в той же час три депутати фракції «Воля народу» приймуть рішення вийти з цієї фракції та надаватимуть підтримку міському голові, компенсуючи таким чином попередню втрату. Таким чином, демократична коаліція міського голови не втратила більшість в міській раді. І, навіть, не зважаючи на підкуп, тиск та залякування деяких членів команди Терещенка, завдяки своєчасній реакції та роботі в правовій площині, опонентам це не надало жодних бажаних результатів. Команда міського голови пройшла випробування й певне очищення, став набагато сильнішою.

Що це означає? Для депутата Верховної Ради Андрія Деркача не залишається нічого іншого як покинути Глухів та Сумську область. Цей довгоочікуваний вчинок принесе багато надій і надасть позитиву всій області, звільнив її від деяких державних службовців, які займають свої посади лише завдяки гарним стосункам з колишнім регіоналом та медіа-магнатом.

Але випускника ФСБ не влаштовував такий поворот долі - перспектива втратити безмежну владу та «королівство» біля кордону з Росією. Він не зміг зупинитися й почав складати новий «диявольський конспіративний план», який оголосив 9 червня в київському офісі при зустрічі підконтрольних йому осіб, які досі працюють в Глухові. Як стало відомо, обговорювалося лише як позбутися міського голови Мішеля Терещенка в найкоротший час та як знов заволодіти містом та отримати з цього користь.

Першим пунктом у плані нібито було натиснути на трьох колишніх депутатів «Волі Народу» та повернути їх до фракції наступним чином. Одного з них було вирішено шантажувати можливою втратою роботи. Другому, людині майже пенсійного віку, було запропоновано добре оплачувану посаду у Верховній Раді у якості помічника депутата та більш сприятливі умови для державного службовця, що вигідно відрізнятимуться від його теперішніх. А третьому (приватному підприємцю) постановили влаштувати несподівані труднощі у бізнесі, а саме позбавлення можливості отримувати сировину від будь-якої структури, здатної поставляти її в необхідній кількості. У разі недосягення «згоди» з непокірними депутатами та їх відмову виконувати накази «господаря», буде запущений процес позбавлення їх депутатських мандатів для заміщення місць іншими кандидатами партії «Воля народу».

Якщо хтось приймає викладену вище пропозицію та його місце звільняється, воно може бути запропоновано депутатам з демократичної коаліції, зацікавлених більш в розвитку свого бізнесу, ніж у роботі на користь виборців. На жаль, у Глухові є такі депутати, які прислухались би до солодких обіцянок Андрія Деркача та його побратимів, таких як Семеног чи Бояринцев... На жаль!

І якщо такий план спрацює, Андрій Деркач знову зможе отримати більшість підконтрольних йому депутатів в міській раді, які будуть вести діяльність проти міського голови Мішеля Терещенка, обраного демократичним шляхом. І це може бути використано для усунення міського голови.

Якщо апарат Міської ради опиниться під контролем фракції «Воля народу», то є ймовірність того, що міського голову просто будуть засипати судовими процесами. Станом на сьогодні, місцевою «оновленою» поліцією було відкрито шість кримінальних справ проти Мішеля Терещенка ще під час виборів, які ще досі з невідомих причин не закриті, а також поступають постійні звинувачення та підозри у інших сфабрикованих справах. Тому, мета колишніх регіоналів залишається наступною: втягнути міського голову у нову кількість судових процесів та позовів, в той час, коли новий апарат, підконтрольний «Волі народу», прибере знов до рук місто та поверне його колишнім корупціонерам.

Руслан Павленко

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter
загрузка...

Похожие новости

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии. Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.
Авторизация с помощью соцсетей:
Авторизация с помощью Facebook Авторизация с помощью Google

Комментарии

 • #1
 • 22 июня 2016 14:21
 • Автор: Sergei

Павленко продолжает облизывать  мягкие места  своему шефу.Молодец! Узнали теперь из этой статьи, что в Глухове делается,что 600 рабочих мест появилось. Где ? В Украине столько не сделано , сколько в нашем Глухове ! Так что Павленко не зря трудится на пару с Терещенко , за что глуховчане им благодарны и низко кланяются !

 • #2
 • 22 июня 2016 16:58
 • Автор: NIKOLO

Многое конечно из области фантастики, НО(!) если поведение А.Деркача действительно такое и он мешает НЕ ТЕРЕЩЕНКУ, А ГОРОДУ(!) дальше развиваться (а это нужно доказать не голословно)- думаю первое что нужно делать, СНЯТЬ ПОЧЁТНОЕ ЗВАНИЕ "Почесний громадянин м1ста Глухова" и аргументированно объяснить глухованам в связи с чем это сделано! ПОКА ЭТО БУДЕТ ПРОИСХОДИТЬ ПОДОЙДУТ НОВЫЕ ВЫБОРЫ В ВР И ГЛУХОВЧАНЕ УЖЕ БУДУТ ИМЕТЬ ОКОНЧАТЕЛЬНОЕ МНЕНИЕ О СВОЁМ "НАРОДНОМ ИЗБРАННИКЕ", А ВЫБОРЫ СДЕЛАЮТ СВОЁ ДЕЛО!!! НО ПОДЧЁРКИВАЮ - ЕСЛИ ЭТО ПРАВДА!

 • #3
 • 22 июня 2016 18:03
 • Автор: Фосген

NIKOLO,Доказать это практически невозможно,как,в принципе,и многие другие вещи.Например,существование Бога-свидетелей нет,фото и видео тоже нет,а Бог есть.Скажу одно,в команде Деркача,есть человек(а может и не один),который сливает информацию.Так что ,кое-что из написаного имело место,плюс еще кое-чего обговаривали.

 • #4
 • 22 июня 2016 20:35
 • Автор: NIKOLO

Цитата: Фосген
NIKOLO,Доказать это практически невозможно,как,в принципе,и многие другие вещи.Например,существование Бога-свидетелей нет,фото и видео тоже нет,а Бог есть.Скажу одно,в команде Деркача,есть человек(а может и не один),который сливает информацию.Так что ,кое-что из написаного имело место,плюс еще кое-чего обговаривали.

              ФОСГЕН - Я с Вами согласен, НО(!) думаю вопрос нужно решать радикально. В противном случае город превратится в забитое село, а этого допускать нельзя. Это должна понимать и одна и вторая сторона, в противном случае решать эту проблему,( а это действительно на сегодня проблема для города), БУДУТ ГЛУХОВЧАНЕ! В статье написано, что город остаётся административным центром(!), а как же Прокуратура Шосткинская, Налоговая Шосткинская, дорожники Шосткинские, некоторые организации пообъединяли и т.д. Другими словами тихо-тихо административный центр перемещается в Шостку, а это КРАХ для города!!! Так уйдёт и Университет, уйдут студенты, уйдёт молодёжи - как ушли заводы, фабрики и многое другое, а МЫ БУДЕМ РАЗБИРАТЬ ЧАСТНЫЕ ПРОТИВОСТОЯНИЯ и доразбираемся до НУЛЕВОГО РАЗВИТИЯ ГОРОДА!!! НАШИ ДЕТИ И ВНУКИ ЭТОГО НАМ НЕ ПРОСТЯТ!

    Думаю на сессии городские депутаты обязаны поставить конкретные задачи нардепу А.Деркачу и если он их откажется выполнять или не выполнит, тогда и доказывать ни чего не придётся...

 

 • #5
 • 23 июня 2016 10:38
 • Автор: Андрей Пикула

Ого Деркач на депутатских харчах за 10 лет отъелся! Не дописал, рожа что ж*па. О народе думает)

загрузка...