Новость из категории: Спорт

Глухівчани здобувши абсолютну командну перемогу з судномодельного спорту стали володарями Кубку України

Відповідно плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2021 рік, з 23 по 27 вересня 2021 року у місті Дніпрі відбулися міжнародні змагання «EKO Master 2021» та Кубок України (ІІІ етап) з судномодельного спорту у класі «М» (швидкісні радіокеровані моделі).

Вихованці Глухівського міського центру позашкільної освіти: ТУМАН Кирило, ЧЕЧЕЛЬ Олексій та ПОЛІЩУК Катерина взяли участь у змаганнях. У напруженій боротьбі, спортсмени-глухівчани здобули абсолютну командну перемогу та стали володарями Кубку України. Команда Глухівського МЦПО уже декілька років поспіль не поступається першості іншим спортсменам.

Окрім здобутої командної перемоги, у особистому заліку: ТУМАН Кирило посів три І місця у класі моделей: mini MONO, mini TEAM, HYDRO 1 та ІІІ місце у класі моделей ECO mini ; ЧЕЧЕЛЬ Олексій завоював два І місця у класі моделей: EСO mini ekspert, EKO ekspert та ІІ місце у класі моделей EСO mini TEAM. Команда міста Глухова нагороджена Кубком України.

У особистому заліку за перші місця спортсмени нагороджені Кубками України та золотими медалями. За ІІ і ІІІ місця срібними та бронзовими медалями. Бажаємо спортсменам та їх тренеру подальших успіхів та перемог.