Новость из категории: Спорт

У Відкритому Чемпіонаті та Кубку Сумської області з олімпійського карате глухівчани вибороли 20 медалей

16 жовтня в Сумах пройшов Відкритий Чемпіонат та Кубок Сумської області з олімпійського карате. У змаганнях прийняли участь майже 300 спортсменів, команди були представлені з Сумської області, Полтави та Харкова.

Перше командне місце посів клуб «Прогрес» (Суми), друге – СК «Вадокай» (Суми), третє СК «Норвен» (Куп’янськ), шосте - СК "Самурай" (Глухів). Глухівські вихованці клубу "Самурай" вибороли 20 медалей різного гатунку. Із них 4-ри золоті: Білобаба Владислав, Кашара Софія, Павена Максим, Пустовая Єлизавета. 4-ри срібні: Кардашова Дарина, Фоменко, Катерина, Василенко Таїсія, Костюченко Сергій та бронзові медалі: Кузнецов Єгор, Одноліток Максим, Клименченко Максим, Тур Тимур, Зайнуліна Мирослава, Верченко Дар'я, Бокова Дарина, Кошель Анастасія, Лата Катерина, Лата Олег. Також гарний виступ продемонстрували та опинилися за крок до медалі: Тарасов Д., Шлеїн Д., Рогоза О., Сущенко Д., Гапоненко Г., Наливайко Н., Рой А., Олійник Г., Головко П., Бірін Н., Лисенко А. Бажаємо команді успішних виступів у наступних змаганнях! Фото: Центр активного розвитку "Додзё"