Новость из категории: Спорт

Впевнена перемога

Кубок області. 1\4 фіналу. Перший матч. «ТОВ Велетень» - ФК «Шостка» 3:0 (2:0) Голи: Одинець Сергій (29′, 43′), Чухненко Володимир (66′) На матчі були присутні близько 220 глядачів.

Поєдинок між «ТОВ Велетень» - ФК «Шостка» проходив під пекучим сонцем. На початок матчу була температура 31 градус. У першому таймі глухівчани забили два голи. На 32 хвилині Роман Луценко проходить по флангу віддає м'яч на Богдана Душина, який пасує Сергію Одинцю. Наш гравець б'є без промаху і рахунок відкрито – 1:0. На 44-й хвилині знову Одинець, при розиграші кутового, подвоює рахунок -2:0.У другому таймі гравці «ТОВ Велетень» забивають 3-й гол. Відзначився Володимир Чухненко, вийшовши сам на сам з воротарем. Через тиждень у Шостці в матчі відповіді нашим хлопцям, щоб пройти у півфінал, треба не програти з рахунком більш ніж 0:3. Побажаємо їм удачі. Після гри грошові премії від вболівальників отримали гравці, які забили голи: С. Одинець та В. Чухненко, визнаний кращим у номінації «Man of the match» - Олександр Поповченко.

І знову про негатив. Керівництво стадіону «Дружба» перед цим матчем не відновила афішу на центральному вході до стадіону. Перед матчем і в перерві на весь стадіон лунала музика, а склади команд і хто забивав голи чомусь не оголошувались. Пряме запитання до директора стадіону В. Олофінського і міського спортивного керівника М. Плотницького: чому знову і знову на шпальти газет виноситься це питання? Дайте вболівальникам відповідь через газету! Ми чекаємо!