Новость из категории: Спорт

Самовіданно і безкомпромісно

Відбувались поєдинки шахістів у Міжнародний День шахів. У програмі проведення шахів у Глухові 20 липня було передбачено декілька заходів. Так, поряд з турніром ветеранів «Кубок Полісся», оргкомітет передбачив ще турнір кандидатів у майстри спорту і загальний турнір юних шахістів. У світлій залі-фойє професійно-педагогічного коледжу урочистості відкрив начальник відділу молоді і спорту Глухівської міськради Михайло Плотницький. Від імені міського голови він привітав присутніх зі святом шахів і побажав натхнення і перемог. З вітанням до гравців звернувся і капітан команди ветеранів шахів міста Білопілля, майстер спорту Віктор Тимко. Від імені комітету молоді і спорту також федерації шахів Глухова були вручені грамоти найбільш активним підприємцям-спонсорам. А за тим була гра.

У турнірі ветеранів змагались збірні команди міст Шостки, Білопілля і 3 команди Глухова. Перша команда Глухова повинна була скласти гідну конкуренцію добре укомплектованим командам гостей, але з переможною ходою не склалось. Глухів-1 виступала у складі - Олексія Ковальова, Михайла Сегалова, Вадима Шелудька, Володимира Кузнєцова і Юрія Шемшученка, що програли обидві зустрічі командам гостей з мінімальним розривом - 2:3, при тому, що матч Шостка-Білопілля закінчився в нічию, шахісти першої команди Глухова взяли тільки 3-є місце (обігравши Глухів-2 і Глухів-3). А переможцем у турнірі «Кубок Полісся» стала команда міста Білопілля.

Тільки за додатковим показником команда міста Шостки відстала від переможця і посіла друге місце. Цікаво проходив турнір 6-и кандидатів у майстри спорту, що грали по одній партії в шахи Фішера та бліц. Перше місце з результатом 7 очок із 10 взяв чемпіон області цього року Андрій Карнаш, вихованець ДЮСШ. Другу сходинку з результатом 6 очок посів Олександр Малютін. Третім став Роман Балицький - 5,5 очок.

У загальному турнірі школярів грались партії тільки з шахів Фішера. Переможцем у цьому турнірі став учень ЗОШ-№6 Олексій Шереметьєв - 4,5 очки із 5 можливих. Другим став Володимир Кельбас. На третю сходинку потрапив учень ЗОШ-№6 Ігор Сенченко. Переможці і призери нагороджені грамотами Глухівської міської ради і призами від спонсорів.

Висловлюємо вдячність керівникам підприємств «Бази будматеріалів»,ЧП «Деркач»,ЧП «Буйков», директорам магазинів «Лотос», «Райдуга», «Фітоцентр», «Рожевий», «Лимон», Михайлу Сегалову за надання допомоги та О. М. Ребченку за надання приміщення. Слід відзначити бездоганне організаційне забезпечення та суддівство подружжя Кельбас - Олександра Володимировича та Тетяни Василівни.