Новость из категории: Новости / Новости с видео

Олімпійський рік - не тільки для олімпійців! (відео)

Під таким гаслом 27 липня відбулась презентація експозиції «Спорт» в рамках постійної виставки «Дзвінка мелодія душі» із колекції Ірини Колтакової у Національному заповіднику «Глухів». Нова експозиція присвячена ХХХІ літнім Олімпійським іграм, які невдовзі розпочнуться у Ріо-де-Жанейро.

Представлені експонати із спортивною символікою та подаровані колекціонеру спортсменами, тренерами, спортивними суддями, журналістами, іншими діячами спортивної галузі, в т. ч. від легендарного диктора, члена олімпійської збірної СРСР 1952 року Олени ГУЦ, олімпійської чемпіонки з біатлону Віти СЕМЕРЕНКО, учасниці Олімпійських ігор у Солт-Лейк-Сіті, призерки чемпіонатів світу та Європи з біатлону Оксани ЯКОВЛЄВОЇ, учасника двох Олімпіад, призера чемпіонату світу, переможця та призера етапів Кубку світу, чемпіонатів Європи та Всесвітньої універсіади з біатлону Сергія СЕДНЄВА, багаторазової чемпіонки світу, Європи і Всесвітніх спортивних ігор, рекордсменки світу з пауерліфтингу Лариси СОЛОВЙОВОЇ, члена збірної України з футболу Тараса СТЕПАНЕНКА, гравця ФК «Суми», колишнього учня Ірини Семенівни Івана ГРЕБЕНЮКА, глухівських футболістів Сергія АЛЕКСАНДРЕНКА, Володимира РОМАНЕНКА, волейболістів Миколи СУГОНЯКА, Івана ШКУРАТА, Сергія КІРКАЧА, ветерана спорту Катерини ШВЕДОВОЇ, першого глухівського майстра спорту Володимира КОРОЛЬОВА, почесного президента ВК ім..К.Реви Миколи ДЕРКАЧА, колишнього доцента кафедри фізвиховання ГНПУ ім.О.Довженка Надії ХОМЕНКО, журналіста Миколи ЄРОХИ, і багатьох інших.

Звичайно в колекції багато дзвіночків з чемпіонатів світу, Європи та численних національних змагань, від представників спортивної сім’ї КОЛТАКОВИХ – чоловіка Володимира Миколайовича, який очолює волейбольний клуб ім.К.Реви, сина Фелікса - заслуженого тренера України, майстра спорту України з пауерліфтингу, сина Миколи - майстра спорту міжнародного класу з пауерліфтингу, судді національної категорії з пауерліфтингу та важкої атлетики, спортивного журналіста, від онуків Івана, Володимира і Дмитра, старший з яких, Іван, вже має нагороди, які він виборов на чемпіонатах України з пауерліфтингу. По представленим експонатам можна прослідити географію спортивних змагань за участі наших майстрів.

Сама Ірина КОЛТАКОВА певна: спорт і фізична культура повинні бути пріоритетом в суспільстві, їх необхідно популяризувати всіма можливими засобами. І ця виставка - внесок в цю важливу справу.

Вл. інф.Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости