Новина з категорії: Новини

22 серпня – Всеукраїнський день пам‘яті загиблих працівників органів внутрішніх справ

Глухівські поліцейські вшанували пам'ять колег, що загинули під час виконання службових обов‘язків. За ініціативою Президента України 22 серпня оголошено Днем пам’яті працівників органів внутрішніх справ, загиблих при виконанні службових обов’язків. День поминання всіх тих, хто поклав своє життя на вівтар служіння Закону та Правопорядку.

Кожного року працівники Глухівського відділу поліції збираються разом, аби вшанувати пам‘ять своїх загиблих колег та покласти квіти до їх могил як свідчення пам‘яті та скорботи. На поминальний молебень прийшли не лише нині діючі правоохоронці, а й члени сімей та рідні загиблих, ветерани ОВС та члени Глухівської ветеранської організації.

«Ми завжди будемо пам‘ятати тих, хто поклав своє життя за спокій і мир на наших вулицях, хто захистив Закон і залишився вірний присязі, - говорить начальник Глухівського відділу поліції Андрій Сердюк. – Я особисто і увесь особовий склад нашого підрозділу завжди готові допомогти родинам наших загиблих колег в разі необхідності. Красномовним, і приємним для нас, є той факт їх діти обирають професію своїх батьків, вступаючи до навчальних закладів системи МВС. І дуже часто, прийшовши працювати до поліції, стають взірцем порядності, працелюбності та принциповості».

Після завершення панахиди працівники поліції поклали квіти на могили загиблих співробітників та вшанували їх світлу пам'ять хвилиною мовчання.

Поділитися в соціальних мережах:

Знайшли помилку у статті? Виділіть слово/кілька слів та натисніть Ctrl+Enter

Схожі новини