Новина з категорії: Новини

Загинув герой Юрій Олександрович МІТІН

Наша громада знову має важкі новини з-під Бахмуту: у бою загинув глухівчанин Юрій Олександрович МІТІН (5.07.1985 -13.11.2022) Побратими старшого солдата Юрія Мітіна кажуть, що він був втіленням надійності, витривалості і доброти. Мав золоті руки і золоте серце, тому став для хлопців стрілецького батальйону 58 окремої мотопіхотної бригади плечем, на яке можна було покластися.

Загинув герой Юрій Олександрович МІТІН

У 37-річного Юрія Мітіна було у Глухові багато друзів, товаришів, знайомих. Він закінчив ЗОШ №6, місцеве училище, відслужив строкову службу. Заробив репутацію професійного і надійного майстра-будівельника, бо любив свою роботу і постійно розвивався. Обожнював двох синочків і дружину, поважав маму. Саме заради них і мусив змінити своє життя: Юрій прийняв рішення, що піде до лав української армії. Він просто не міг не допомагати іншим, не вважав за досягнення відсидітись за чужими спинами! «А хто повинен моїх дітей захищати?» - у цих словах була сила і батька, і лють українського воїна. Юрій Мітін загинув у бою за кожного з нас.
 
Пам’ятаймо це! Бахмутський напрямок сьогодні є найгарячішою точкою фронту. Там окупанти, незважаючи на величезні втрати, продовжують виконувати злочинний наказ свого вождя взяти під контроль Бахмут. Терористи рівняють з землею села і міста на Донеччині, поливають вогнем позиції наших захисників, але українські підрозділи показують надзвичайну силу духу і військову майстерність. Вічна пам'ять гідному сину України Юрію Мітіну! Розділяємо втрату з родиною героя, співчуваємо і плачемо разом з ними. Віримо у ЗСУ, у перемогу України і стійкість кожного нашого солдата. Про дату церемонії прощання повідомимо пізніше, як тільки тіло доставлять додому.
 
Глухівська міська рада


Поділитися в соціальних мережах:

Знайшли помилку у статті? Виділіть слово/кілька слів та натисніть Ctrl+Enter

Схожі новини