Новость из категории: Новости / Новости с видео

«Афганський» демарш (відео)

У офіційному порядку денному 7 пленарного засідання 3 сесії міської ради, яке розпочалося цього понеділка, 12 вересня, о 10.00, значилося надання дозволів на розроблення документації з землеустрою, регулювання земельних відносин, та інші питання. Все це, було, зрештою, проголосовано, хоча й не без суперечок. Колишній міський голова Юрій БУРЛАКА, зокрема, висловив низку критичних зауважень з приводу виділення додаткових коштів на вуличне освітлення, викликаному підвищенням цін на електроенергію.

Були й інші дискусійні моменти. Депутати «запустили» громадське обговорення пропозиції Березівської сільської ради щодо ініціювання співробітництва територіальних громад, яке передбачає, зокрема, спільне фінансування вдосконаленого полігону по складуванню твердих побутових відходів (ТПВ) у Глухові. Воно відбудеться наступного понеділка, 19 вересня 2016 року о 14.00, у залі засідань.

Головні події сесії, однак, розгорталися аж ніяк не навколо затвердженого порядку денного. На місцях для запрошених і громадського активу розташувалася група вельми колоритних «гостів» у камуфляжі. Це були «афганці» з організації, очолюваної Євгеном БУБНОВИМ. Він також заявив, що до Глухова прибули і їхні бойові побратими з сусідніх міст. Керівник «афганців» вимагав від депутатів і міського голови негайного вирішення проблем безоплатного проїзду на міжміських рейсах та з підвальним приміщенням на Києво – Московській, 36. Воїни-інтернаціоналісти вдалися навіть до дикуватого демаршу, винісши мерові стилізований квиток до Парижу на величенькому ватмані. Все це виглядало, як ретельно спланована провокація – таке собі чергове випробування нервів чинного глухівського міського керівництва.

Мер мало зважав на звинувачення і відкрите , будемо називати речі своїми іменами, хамство у свій бік. Він пояснив, що про проблему відсутності коштів на оплату пільгового проїзду «афганців» дізнався місяць тому, і на сесії міської ради було прийнято відповідне рішення, а саме - виділити 45 тис. грн. для цієї потреби. Начальник міського управління соцзахисту Лариса ГРОМАК, детально висвітлила, яким чином ці кошти мають бути використані.

Отже, питання практично вирішене. Так для чого ж тоді було зчиняти зайвий галас прибічникам Бубнова? Не помилюся, якщо скажу, що відповідь на це лежить аж ніяк не в площині звичайних організаційних рішень, а, скоріше за все – політичній.

На певно,те ж саме стосується й колишнього спортзалу «Ринг + Татамі», навколо якого свого часу теж було зламано чимало списів, в т.ч. і на судових розглядах. Мішель з цього приводу зазначив: що міська влада буде неухильно дотримуватись саме судових рішень.

Вл. інф.Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости

  • #1
  • 21 сентября 2016 22:23
  • Автор: SSSR

Цитата: Сергей Викторович Латышев
Кто такие "афганцы", кто и за что им определял льготы?

Читайте Закон України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту": http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/3551-12

Розділ I, стаття 2:

Стаття 2. Законодавство про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту

Законодавство України про статус ветеранів війни та їх соціальні гарантії складається з цього Закону та інших актів законодавства України.

Права та пільги для ветеранів війни і членів їх сімей, встановлені раніше законодавством України і законодавством колишнього Союзу РСР, не можуть бути скасовані без їх рівноцінної заміни.

 

Нормативні акти органів державної влади та органів місцевого самоврядування, які обмежують права і пільги ветеранів війни, передбачені цим Законом, є недійсними.

 

Місцеві ради, підприємства, установи та організації мають право за рахунок власних коштів і благодійних надходжень встановлювати додаткові гарантії щодо соціального захисту ветеранів війни.

  • #2
  • 28 сентября 2016 21:41
  • Автор: Sever

Цитата: Сергей Викторович Латышев
А сэкономленные средства, согласно их добровольного заявления (Они же патриоты Украины!), властям г. Глухова перечислять на дополнительное обеспечение настоящих героев - инвалидов АТО. По этому моему мнению хочется прочитать мысли конкретных "афганцев", включая Аллу Николаевну Гайдук и Евгения Александровича Бубнова.
значит вы считаете воинов афганцев не настоящими героями??? Правильно Женя сказал что сначала забыли про ветеранов ВОВ, потом забыли про афганцев, а завтра забудут и про атошников!!!

P.S. не знаю что вы подразумевали под выражением "конкретные "афганцы, но вот Женю Бубнова вы своим ручёнками не трогайте. У него ноги все в шрамах от осколков и не вам судить "конкретный" он воин или нет!!! 

  • #3
  • 30 сентября 2016 18:38
  • Автор: han

Sever,

Правильно Женя сказал что сначала забыли про ветеранов ВОВ,

Не забыли, а не устраиваем победобесие. Как это принято на россии. Просто пришли положили цветы у памятника. Без колорадских шабашей, власовских флагов, кизяков и прочей нечисти.