Новость из категории: Новости

ПАМ'ЯТІ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ВІТАЛІЯ БЕРЕЖНОГО

До Дня Соборності України у Глухові пройшов перший турнір з ножового бою. Військово-патріотичний клуб «МУЖНІСТЬ» організував Кубок міста на честь свого вихованця Віталія БЕРЕЖНОГО, який загинув у боях з роійськими військами. Міський голова Надія ВАЙЛО на урочистому відкритті турніру підкреслила, що уродженці і жителі громади з першого дня повномасштабного вторгнення стали на захист рідної землі. Ми не просто говоримо про любов до України, про єдність, а показали всьому світові готовність давати відсіч, битися за свободу. «В День Соборності України ми говоримо про єдність нашої країни як велику цінність.

ПАМ'ЯТІ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ВІТАЛІЯ БЕРЕЖНОГО

За це загинули наші земляки, пам'ять про яких буде жити у поколіннях», - сказала Надія Вайло і подякувала матері воїна пані Наталії за виховання гідного сина українського народу. Коротко про Віталія Бережного згадали директор Глухівської школи-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою Ірина ТЕРЕЩЕНКО, керівник клубу «Мужність» Кирило ЯЩЕНКО. У турнірі взяли участь більше 60 спортсменів різних вікових категорій. 🔶 Нагадаємо, 21-річний танкіст Віталій Бережной загинув 7 березня 2022 року у бою на підступах до Києва.

ПАМ'ЯТІ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ВІТАЛІЯ БЕРЕЖНОГО

Він мріяв бути військовим, тому за прикладом старшого брата Олексія уклав контракт із ЗСУ, служив у 10-й окремій гірсько-штурмовій бригаді. За словами рідних, подав документи до танкового училища. Тіло Героя майже місяць не могли евакуювати з місць важких боїв, тим більше привезти у рідний Глухів, який на той час був відрізаний від Києва. Поховали Віталія разом із побратимами у місті Малин Житомирської області на Алеї Слави. 🇺🇦 Слава незламним українським воїнам! Вічна пам'ять кожному, хто загинув за свободу України, хто сміливо дав відсіч ненависному московському режиму терористів.
 
Слава соборній Україні!

Глухівська міська рада

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости