Новость из категории: Новини / Спорт

Впевнена перемога на фініші

У першому колі «Велетень» програв «Локомотиву» 0: 3 і вболівальники чекали реваншу, котрий, до речі, відбувся за присутності 270 глядачів. На початку поєдинку Роман Луценко підступно пробив, виконуючи штрафний удар з тридцяти метрів. Воротар не зміг зафіксувати м'яч і наш нападаючий Роман Кролевецький, у притаманному йому стилі, в один дотик добиває м'яч у сітку,- 1:0.

У другому таймі Дмитро Тарабара, який вийшов на заміну, заробив пенальті - його збили в карному майданчику. Капітан команди Р.Луценко чітко виконав пенальті - 2: 0. На 73 хвилині Р.Кролевецький два рази поспіль з воротарського майданчика завдає удари по воротах суперників. Другий удар через себе «ножицями» виявився результативним - реванш відбувся. Підсумковий рахунок – 3: 0.

«Велетень» – «Локомотив» (Кролевець)  3:0 (1:0)
Голи: Роман Кролевецький (43, 73 хв), Роман Луценко (П 59 хв)

Після цього туру «Велетень» посідає 5-те місце у турнірній таблиці.
Визначилися призери чемпіонату Сумщини-2016:
Перше місце - «Агробізнес ТЅК» (Ромни), третій рік поспіль,
друге - «Вікторія» (Миколаївка), другий рік поспіль,
третє - «Локомотив» (Кролевець).
Кращими гравцями у команді «Велетень» у номінації «Man of the match» вболівальники визнали воротаря Андрія Алферова та нападників Романа Кролевецького і Дмитра Тарабару.