Новость из категории: Информация

📢 СУБСИДІЇ НА ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД

Житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком призначається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону і розраховується:

📢 СУБСИДІЇ НА ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД

☑️ на неопалювальний сезон - з 1 травня по 30 вересня;
☑️ на опалювальний сезон - з 1 жовтня по 30 квітня.

❗️ На опалювальний період 2023 – 2024 років розрахунок житлової субсидії буде проведено в автоматичному режимі (без звернення громадян) для всіх, кому призначено житлову субсидію на неопалювальний період 2023 року, та тим, у кого розмір субсидії склав 0,00 грн.

👉 Тобто, громадянам, які вже є отримувачами житлової субсидії або яким у літній період було призначено нульову субсидію, додатково звертатися за виплатою не потрібно.

🧮 Під час розрахунку житлової субсидії з жовтня 2023 року враховуються доходи членів домогосподарства за І та ІІ квартали 2023 року. Доходи у вигляді пенсії враховуються в розмірі нарахованої пенсії за серпень поточного року.

📄 Для призначення житлової субсидії у 2023 році на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива заява та декларація подаються до кінця поточного календарного року.


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости