Новость из категории: Новости

Визначилися з місцем для пам’ятника Великому Кобзареві

На пам’ятник Тарасу Шевченко у Глухові зібрано 200 тис. грн. Про це повідомив один з ініціаторів встановлення монументу депутат обласної ради Віктор ЛИСЕНКО. За його словами, на заклик зібрати кошти для увічнення образа Великого Кобзаря у Глухові відгукнулися десятки глухівчан. Розмір пожертв – від 5000 до декількох десятків гривень, чимало здали по півтори, дві тисячі.

Цього понеділка, 14 листопада, для уточнення деяких організаційних моментів встановлення пам’ятника , до Глухова завітали представники з Сум, зокрема начальник обласного архітектурно – містобудівного управління та головний архітектор проекту п. Биков. Вони зустрілися з місцевою владою, в т. ч. мером і його заступниками, представниками громадськості й оргкомітету. Відбулася довга і плідна розмова, під час якої, нарешті, визначилися з місцем майбутнього розташування пам’ятника. Як найоптимальніший, визначили варіант з колишнім сквером Циганка. Молодий бронзовий Шевченко має постати на місці, трохи ближчому до Києво-Московської за те, на якому колись знаходився бюст відомого більшовицько – матроського ватажка. Для цього, до речі, доведеться прибрати відомі «пивні» павільйони. На зустрічі ректор педуніверситету ім. Довженка О. І. Курок висловив готовність встановити на місці демонтованого гіпсового монумента К. Маркса нормальну скульптуру генія українського кіномистецтва, чиє ім’я носить виш.

Отже, 200 000 на пам’ятник Кобзареві зібрали. Залишається ще сотня тисяч, а тому збір пожертв продовжується. Ще раз нагадуємо реквізити рахунку: Р/р 31516931700007, код цільвого надходження 501 10000 Одержувач: бюджет міста Глухів, ГУДКСУ у Сумській області 37437481, МФО 8370 13

Вл. інф.Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости