Новость из категории: Новости / Новости с видео

Конструктив, взаємопорозуміння (відео)

Першим пунктом порядку денного сесійного засідання міської ради, яке відбулося минулого четверга, 17 листопада, було введення до складу виконкому, замість Романа ГОЛОВНІ – нинішнього заступника міського голови Маріанни ВАСИЛЬЄВОЇ.

Її кандидатура не знайшла жодних заперечень. Після цього депутати продовжили чинність посадової надбавку в 50% посадового окладу мерові його замам, секретарю міськради, керуючій справами виконкому, та схвалили порядок преміювання (100% окладу) цих посадових осіб, як зазначається в рішенні: «в межах коштів на оплату праці, та економії фонду оплати праці». Пропозиція колишнього міського голови Юрія БУРЛАКИ про узгодження преміювання заступників міського голови з результатами їх роботи за місяць не знайшло необхідної підтримки.

Далі, після схвалення запропонованих проектів рішень по низці земельних питань, депутати перейшли до обговорення внесення змін до програми соціально – економічного розвитку Глухова – 2016. Вони стосуються головним чином виділення коштів на підвищення якості послуг «комуналки», ефективності використання паливно – енергетичних ресурсів, модернізації медичного обладнання, матеріально – технічної та навчально – методичної бази закладів освіти, культурні об’єкти. Серед найбільш масштабних нових витрат з міського бюджету можна відзначити 600 тис. грн.. для придбання лапароскопічної стійки для центральної рай лікарні; 169 тис. грн.. – на облаштування вагового комплексу сміттєвого полігону,123,5 тис. – придбання учбових кабінетів, 123 тис. – на пам’ятник Кобзарю, 120 тис. – нові музичні інструменти та апаратуру для Глухівської школи мистецтв. Запропоновані зміни були схвалені без особливих проблем, так само, як і план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів, внесення змін до раніше прийнятих рішень.

Знову таки, Ю. Бурлака, запропонував зняти з розгляду і доопрацювати міську цільову програму забезпечення діяльності ОСББ, але і ця пропозиція не знайшла підтримки, оскільки запропонована колишнім мером градація коштів об’єднанням співвласників в залежності від кількості квартир вже знайшла реальне застосування, а подальше відтермінування рішення може просто закрити фінансування деяким ОСББ. З вуст колишнього мера прозвучало питання щодо ситуації у об’єднанні «Фортеця» по вул. Києво-Московській, яке переживає період реорганізації.

Затверджено звіт по виконанню міського бюджету за поточні 9 місяців. Його доходи перевищили 186,5 млн. грн., а видатки – 179,3 млн. грн. Резервний фонд бюджету за вказаний період не використовувався. Внесено і низку відповідних змін до бюджету. Спеціальним рішенням з 200 до 300 грн. збільшено допомогу для глухівчан, які мають 100 та більше років.

«Під завісу» взяв слово дуже авторитетний у громадському середовищі колишній директор НЗ «Глухів» Сергій СЛЄСАРЄВ. Він відзначив, що нинішня конструктивна робота більшості депутатів особисто його надихає на оптимізм. Дуже добре, що вони, врешті, досягли взаємопорозуміння. А ще додав: «Бажано щоб це знайшло висвітлення й у місцевому інформаційному просторі»

Андрій Ковавленко, Олександр ФурсПоделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости