Новость из категории: Информация

Як відновити втрачене або викрадене посвідчення водія

Однією з затребуваних послуг, що надаються сервісними центрами МВС, є відновлення втраченого або викраденого посвідчення водія. Про втрату документа необхідно повідомити сервісний центр МВС, а в разі його викрадення – територіальний орган Національної поліції.

Як відновити втрачене або викрадене посвідчення водія

Замість втраченого або викраденого посвідчення водія сервісний центр МВС після перевірки факту видачі раніше такого посвідчення водія особі, яка заявила про його втрату або викрадення, оформлює та видає нове посвідчення водія без складання іспитів.

Для відновлення водійського посвідчення до сервісного центру необхідно надати:
- паспорт громадянина України або документ, що посвідчуєособу та підтверджує її громадянствоабо спеціальний статус;
- копію довідки про реєстраційний номер облікової картки платника податків (у разі його відсутності у відповідних базах даних МВС) або серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття РНОКПП, повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті);
- медичну довідку встановленого зразка;
- довідку з поліції (у разі викрадення).

Після подання повного пакету документів, здійснення оплати за бланкову продукцію, що складає 201,00 гривню, працівниками сервісного центру оформляється заява встановленого зразка про втрату посвідчення водія. Після перевірки заявником правильності внесених даних, проводиться його фотографування та проставлення цифрового підпису. Кінцевим етапом є отримання нового посвідчення водія. Вся процедура займає не більше 30 хвилин.

За додатковими питаннями звертайтесь за телефоном: (05444) 2-24-70.Розпорядок роботи територіального сервісного центру 5941 у м. Глухові:
Вт - Птн  з 9:00 до 18:00 год.
Сб з 9:00 до 16:45 год.
Обідня перерва з 13:00 до 13:45 год.
Вихідні дні – неділя, понеділок. Напередодні святкових днів робочий день зменшується на 1 годину.

ТСЦ 5941 РСЦ МВС в Сумській області

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости