Новина з категорії: Інформація

До уваги пенсіонерів – переселенців з Донецької та Луганської областей

Глухівське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Сумської області повідомляє про зміну порядку проведення пенсійних виплат внутрішньо переміщеним особам (пенсіонерам, які прибули з Донецької та Луганської областей).

До уваги пенсіонерів – переселенців з Донецької та Луганської областей

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2014 року № 637, починаючи з 1 липня 2016 р., виплата пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, довічних державних стипендій за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, коштів Пенсійного фонду України, фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування, що призначені внутрішньо переміщеним особам, здійснюється через рахунки та мережу установ і пристроїв публічного акціонерного товариства "Державний ощадний банк України".

Всім переселенцям, які отримують пенсію через підприємства поштового зв'язку або через інші банки, необхідно найближчим часом надати до управління Пенсійного фонду заяву про відкриття рахунку в ПАТ "Ощадбанк". В разі не надання даних, виплата пенсії з 01.07.2016 буде призупинена.

Для ідентифікації одержувачів пенсій, які є внутрішньо переміщеними особами, та забезпечення виплати їм пенсій здійснюється випуск платіжних карток. При цьому якщо особа одержить таке посвідчення, то пенсійне посвідчення загальновстановленого зразка їй не видаватиметься.

Електронне пенсійне посвідчення виготовлятиметься на ім'я особи, якій призначено пенсію. Якщо пенсію призначено неповнолітній або недієздатній особі чи особі, цивільна дієздатність якої обмежена, то в електронному пенсійному посвідченні (у позиції «Вид пенсії») зазначатиметься прізвище, ім’я та по батькові батька (матері) або опікуна чи піклувальника.

У новому документі зазначатиметься графічна та електронна інформація про власника та його електронний цифровий підпис.
Крім того, вказуватимуться відомості про вид пенсії, групу, причину інвалідності й строк, на який установлено інвалідність.
У разі продовження строку призначення пенсії, установлення інвалідності або продовження її на новий строк відбуватиметься емісія нового посвідчення.

Виготовлення електронних пенсійних посвідчень буде здійснюватися на підставі заяви, поданої до територіального органу Пенсійного фонду України, разом з необхідними документами, протягом 30 робочих днів із дня прийняття такої заяви.

Електронне пенсійне посвідчення видається пенсіонеру особисто у вказаному ним у заяві відділенні банку.

За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою управління: м. Глухів, вул. Києво-Московська, 8, каб. № 1, або за тел. 3-13-27.

Оксана Лебеденко, головний спеціаліст відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи


Поділитися в соціальних мережах:

Знайшли помилку у статті? Виділіть слово/кілька слів та натисніть Ctrl+Enter

Схожі новини