Новость из категории: Статьи

Подарунки для волонтерів

Зараз у багатьох новинах ми чуємо слово «волонтери». Але не всі знають, хто такі волонтери. ВОЛОНТЕР — це доброволець. Людина, яка безкорисливо робить будь-яку добру справу. Найчастіше це участь в громадських організаціях. 5 грудня 2016 року Глухівським міським центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді разом з Глухівською міськрайонною кримінально -виконавчою інспекцією був проведений круглий стіл на тему: «Подарунки для волонтерів».

На захід було запрошено наших постійних волонтерів церкви «Відродження» та церкви «Віра Надія Любов». Було презентовано відеоролик «Дякуємо Вам за добрі справи», вручено подяки. Після невеликої офіційної частини для наших гостей була запропонована брейк - кава, під час якої згадувалися деякі моменти з нашої співпраці. Церкви «Відродження» та «Віра Надія Любов» не одноразово допомагають сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Як вже було сказано, що волонтери — це добровольці. Тому Волонтером може стати будь-яка людина. Найчастіше це студенти. Але ж існують і такі організації, як, товариство з пошуку зниклих людей, де дорослі люди можуть стати волонтерами. І школярам, які прагнуть провести своє життя активно, с користю для людей, теж завжди раді! Розкривайте себе, допомагайте іншим! Добро завжди до Вас повернеться!

За інформацією Глухівського МЦСССДМ


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости