Новина з категорії: Спорт

Cпартакіада міста з шахів

8 грудня в приміщені професійно - педагогічного коледжу ГНПУ ім. О. Довженка відбувся комплексний захід – спартакіада міста з шахів, основною метою якого є популяризація шахової гри серед широких верств населення та організація змістовного дозвілля глухівчан. Останнім часом шахи здобули популярність в місті як серед школярів, студентів, дорослих та ветеранів.

За підтримки міського голови вирішується питання виділення приміщення для організації роботи шахового клубу, проводить певну роботу по розвитку виду спорту громадська організація «Федерація шахів м. Глухова», в ДЮСШ на відділенні шахів працює 3 штатних тренера, займається 48 дітей і, як результат плідної роботи, на Всеукраїнських змаганнях Олександр Малютін виконав норматив «Майстра спорту України».

Змагання пройшли у дружній та теплій атмосфері. В підсумку по І групі перемогу здобула команда ДЮСШ, яка набрала 10 очок, друге місце за командою ГНПУ ім. О. Довженка, бронзові нагороди в командній боротьбі завоювали шахісти ППК ГНПУ ім. О. Довженка. Серед команд підприємств, установ, організацій, які змагаються по ІІ групі перемога за викладачами університету, друге місце посіла команда відділу освіти, треті – викладачі та співробітники агротехнічного інституту ім. С.А.Ковпака СНАУ.

Команди нагороджені дипломами відділу молоді та спорту Глухівської міської ради та грошовими призами. Організатори дякують адміністрації професійно - педагогічного коледжу за надане приміщення для проведення спортивного заходу та головній суддівській колегії у складі А.Стегна та О.Кельбаса за чітку організацію змагань. Наступний вид спартакіади - бадмінтон.

М.Плотницький

Поділитися в соціальних мережах:

Знайшли помилку у статті? Виділіть слово/кілька слів та натисніть Ctrl+Enter

Схожі новини