Новина з категорії: Спорт

Змагання морський бій

5-8 жовтня 2017 року в місті корабелів Миколаєві відбулись Всеукраїнські змагання учнівської молоді з судномодельного спорту (клас МБ – морський бій). В змаганнях приймали участь 5 команд з Миколаєва, Луцька, Херсона та Сумської області. Сумську область була представляли вихованці Глухівського міського центру позашкільної освіти Дмитро Борщ (ЗОШ №2), Кирило Туман (ЗОШ-інтернат) та Іван Науменко (ЗОШ №2). Бої проводились на спеціально обладнаних радіокерованих судномоделях, на носі яких кріпиться голка з твердих порід деревини, а на кормі (задній частині) металевий дріт з лижею, до якої кріпиться повітряна кулька.

Бої проводяться по системі «один на один». Під час бою, який продовжується дві хвилини, супротивники повинні пробити кульку. За перемогу нараховується два бали, за поразку ноль. Якщо ніхто не переміг в бою, то обом зараховується поразка. Всього було проведено 213 боїв. Кирило Туман виграв 51 бій і виборов перше місце і золоту медаль, Дмитро Борщ виграв 46 боїв і виборов третє місце і бронзову медаль. Іван Науменко , який виступав вперше і прикра поламка моделі не дала йому боротися вже після першого туру, виграв 6 боїв і додав до командної копилки необхідні бали. В командному заліку моделісти Глухівського МЦПО піднялись на першу сходинку п’єдесталу та отримали вп’яте поспіль Кубок Українського державного центру позашкільної освіти. Другими були моделісти Миколаєва, третіми представники Луцька.

Підготував команду «морських бійців» керівник судномодельного гуртка Микола Грудина. Вітаємо з перемогою і бажаємо подальших перемог в змаганнях.
 
Валерій Мандріка, заступник директора МЦПО


Поділитися в соціальних мережах:

Знайшли помилку у статті? Виділіть слово/кілька слів та натисніть Ctrl+Enter

Схожі новини