Новость из категории: Культура

Творчий вечір Раїси Погребицької - Вороненко

Раїса Павлівна - випускниця факультету початкової освіти – тоді ще Глухівського педінституту - 1977 року. Нині вона обіймає посади головного координатора міжфракційного депутатського об’єднання Верховної Ради з впровадження дитячих і молодіжних програм у Сумській області, голови правління обласного благодійного фонду «Милосердя», директора та головного редактора видавництва «Корпункт», а також є членом національної спілки журналістів України. 8 листопада в «альма матер» відбувся її творчий вечір. На ньому презентовано її книгу «Перехрестя доль». Авторка прочитала рядки власної поезії, поділилася спогадами про свої навчання та професійне становлення.

Її привітав ректор О. І. КУРОК, наголосивши, що сталий розвиток університету можливий лише завдяки плідній співпраці з випускниками, колегами, та за умови формування педагогічної еліти на засадах гуманізму та патріотизму. Теплі слова на адресу шанованої гості звучали від заступника голови райради Галини СТОРОЖЕНКО. Ще раз йшлося про тісну співпрацю Глухівщини та Вінничини, де народилася та провела юні роки «винуватиця урочистостей». Щиро й привітно творча аудиторія вітала головного редактора газети «Глухівщина» Тетяну МУКОВОЗ. Студенти літературної спілки «Слово», яку очолює доцент Світлана ЦІНЬКО, презентували свою поезію, а вихованці творчих студій молодіжного центру виховного відділу - дарували усім присутнім пісні.
 
За матеріалом Андрія ГУРЦЯ 


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter
загрузка...
Нет комментариев к этой новости. Оставьте комментарий первым

Похожие новости

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии. Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.
Авторизация с помощью соцсетей:
Авторизация с помощью Facebook Авторизация с помощью Google
загрузка...