Новость из категории: Новости

З новим освітянським роком в альма-матер!

Вересень у стінах ГНПУ розпочався з урочистостей, на які чекали особливо піднесено. Центральна площа університету заповнилася освітянською елітою, майбутніми педагогами та представниками мас-медіа в очікуванні ажіотажних подій. Радість цього дня – не тільки нові обличчя в рядах студентів-довженківців.

Головна подія – церемонія присвоєння звання почесного професора університету В. Г. Кременю, голові наглядової ради, президенту національної академії педагогічних наук України. Ректор університету О. І. Курок нагородив шановного гостя дипломом та мантією. Студенти та викладачі приймали вітання з новим навчальним роком з перших вуст від голови Сумської обласної державної адміністрації М. О. Клочка, начальника департаменту освіти і науки Сумської ОДА О. І. Попової, міського голови М. Терещенка. Дійство охопило всі часові і громадянські віхи діяльності колективу: ветеран педагогічної праці В. І. Бєлашов, викладач університету з 1979 по 2015 рік, звернувся до студентів з напутнім словом.

Від імені Національної академії педагогічних наук України за вагомий особистий внесок у розвиток вищої науки, плідну наукову роботу нагороджені грамотами НАПН України освітяни Л. Я. Бірюк, В. А. Каліш. Медаллю НАПН України «Ушинський К. Д.» нагородили Г. П. Кузнєцову та А. О. Новикова.

Подякували від щирого серця працівникам університету – учасникам бойових дій в зоні проведення АТО. Слово мали першокурсники з урочистою клятвою та О. Кузяніна, яка представила одягнену в мантії випускників всю, вже за рік дипломовану еліту. Попереду – навчальний рік, захоплива розважальна церемонія посвяти студентів в першокурсники, традиційний «Олімпійський урок» та багато нових свят, що зроблять світ яскравішим. Слідкуйте за анонсами в ГНПУ.

Махоня Яна, Молодіжний центр ГНПУ


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости