Новость из категории: Новости / Новости с видео

Проведення рейду "Суми - місто без наркотиків" по замалюванню написів реклами наркотиків (відео)

«Суми — місто без наркотиків»: патрульні, студенти, представники міської ради та наркологічного диспансеру почали очищувати місто від реклами наркотичних речовин

Перший рейд видався врожайним, адже в місті були замальовані понад 150 написів, які рекламують наркотичні речовини. Патрульні поліцейські Сумщини, помічник міського голови Михайло Ананченко, завідувач диспансерного відділення КЗ СОР «СОНД» Олег Середа та близько 20 студентів вищих навчальних закладів міста об’єдналися за для спільної мети — попередити та запобігти розповсюдженню наркотичних речовин у місті. 10 березня, у центрі міста учасники заходу розділилися на групи, які «взявши на озброєння» фарбу, пензлі та рукавички активно почали замальовували на стінах сумських будинків адреси сайтів наркодилерів, що здійснюють продаж небезпечних для життя та здоров’я речовин. За чотири години вдалося усунути понад 150 таких написів на 20 центральних вулицях.

Ліквідовані написи були на багатоповерхівках, приватних будинках, магазинах, а також, навіть, навчальних закладах. До слова, з початку 2017 року в Сумах патрульні поліцейські виявили та затримали понад 600 громадян, які мали при собі речовину, схожу на наркотичну

Перехожі позитивно відреагували на дану ініціативу, говорять – нарешті цю рекламу замалюють, адже це читають діти, які надалі можуть стати наживою для наркоторговців.

 Управління патрульної поліції в Сумській області

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter
загрузка...
Нет комментариев к этой новости. Оставьте комментарий первым

Похожие новости

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии. Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.
Авторизация с помощью соцсетей:
Авторизация с помощью Facebook Авторизация с помощью Google
загрузка...