Новость из категории: Новости

Класти асфальт поки не дозволяє температурний режим

З цього понеділка розпочалися роботи зі впорядкування шляхового покриття глухівських вулиць, подекуди геть зруйнованого через примхи зимової стихії. До речі, жалюгідні з настанням весни дороги - навіть відремонтовані - не у одному лише Глухові, практично по всій країні. Фахівці пояснюють це тим, що нинішньої зими часто як ніколи відбувався т. зв. перехід через нуль – коли температура протягом доби встигала перетнути нульову відмітку термометра. Для асфальту, надто не дуже якісного, як у нас, це – смерті подібно.

Дуже постраждало від таких переходів, зокрема, покриття на Києво – Московській. Як повідомила керівник міського управління ЖКГ Марія СЕГЕДА, нині зусилля шляховиків зосереджуватимуться на заміні геть розбитих плит Пушкінської – зокрема на перетині з Вознесенською та виході на Есманський Шлях. Про нове асфальтування говорити поки рано – не дозволяє температурний режим, та і жодний асфальтовий завод не працює – з тієї ж самої причини.
 
Андрій КОВАЛЕНКО


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter
загрузка...
Нет комментариев к этой новости. Оставьте комментарий первым

Похожие новости

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии. Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.
Авторизация с помощью соцсетей:
Авторизация с помощью Facebook Авторизация с помощью Google
загрузка...