Новость из категории: Статьи

Латають дороги, стелять тротуари

В одній з наших попередніх публікацій вже йшлося, що обмальовування проблемних місць глухівських вулиць дивовижно співпало з активізацією дорожних робіт. У міськраді рішуче спростовують версію, що хтось завбачливо «злив» інформацію про латання Спаської й низки інших вулиць активісту Павлу ПАНКОВУ. Робота, хай і по скромному (на більше поки годі розраховувати – не той нині бюджет) ремонту глухівських вулиць, власне кажучи, не припинялась протягом всього сезону.

Спочатку струменево-емульсійним способом були залатані всі найдошкульніші вибоїни, потім, з появою щебеню у Глухівській ДЕД, розпочався методичний «наступ» на бездоріжжя з використанням звичайного асфальту та вібропокриття. За інформацією керівника міського управління ЖКГ Марії СЕГЕДИ, лише останнім часом на ремонт шляхів було витрачено близько 6т. асфальту. До речі, це не такі вже й страшні витрати: тона цього матеріалу коштує близько 2,2 тис. грн. До початку великої сльоти вдалося забезпечити більш – менш нормальну якість покриття на головних транспортних артеріях, включаючи згадану Спаську, Пушкіна, Терещенків.

Окрім автодоріг, на кошти фондів регіонального та соціально-економічного розвитку та екологічного фонду Сумської області, за сприяння Прем'єр-міністра В.Гройсмана, Сумської ОДА облаштовуються тротуари на Києво-Московській (від «Лимону» до Вознесенської) та Ціолковського ( аптека «Даша» - поворот на Ковпака).

Андрій Коваленко


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter
загрузка...

Похожие новости

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии. Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.
Авторизация с помощью соцсетей:
Авторизация с помощью Facebook Авторизация с помощью Google

Комментарии

  • #1
  • 7 ноября 2016 00:05
  • Автор: Ignat

Спасибо Мишель Петрович

  • #2
  • 8 ноября 2016 11:18
  • Автор: Oksana Drupp

Фото могли бы и свои сделать...извините

  

 

загрузка...