Новость из категории: Спорт

День автомобіліста на аеродромі

У неділю повертаємося з дітьми додому з центру міста. Аж раптом біля нас зупиняється легковий автомобіль, з якого визирає молода вродлива жіночка і запитує: «Як проїхати на старий аеропорт?». Я показала їй, а сама глянула на номери машини. Зрозуміла, що люди не місцеві. Але що вони робитимуть цього дощового дня на тому аеродромі? Відповіді на це запитання я так і не знайшла, і згодом воно вилетіло з моєї голови. А вже ввечері, переглядаючи світлини глухівчан у соціальних мережах, стало відомо, що в неділю на аеродромі відбувалося справжнє свято – вшанування автомобілістів. У межах цього заходу там пройшли цікаві змагання за участю місцевих жителів та гостей міста, що мають саме безпосереднє відношення до автомобілів та доріг – вони знаходяться за кермом значну частину свого життя.

За підтримки відділу молоді та спорту Глухівської міської ради, громадської організації «Глухів-Авто» в боротьбі за першість в окремих номінаціях змагались два класи авто, а саме, передній та задній привід. Участь в конкурсі прийняли 12 водіїв, підтримати яких зібралось близько 30 автомобілів з глядачами. За результатами змагань зі швидкісного маневрування (автослалом) в номінації передній привід, призові місця посіли: Карась Віталій – 1 місце (01:03:01 хв.); Мазенко Владислав – 2 місце (01:05:01 хв.); Соборов Владислав – 3 місце (01:05:16 хв.) В номінації задній привід: Нікітенко Сергій – 1 місце (01:04:79 хв.) Бережний Вадим – 2 місце (01:11:08 хв.) Магічного значення набула цифра 3 в даному етапі. Результати водіїв були анульовані за неправильний проїзд трека в два заїди, саме тому шалена боротьба розгорнулась за 3 місце, між трьома учасники з третьої спроби, перемогу виборов: Сачко Дмитро – 3 місце (01:07:07. хв.). Призери та переможці були нагороджені призами відділу молоді та спорту Глухівської міської ради. Всі учасники змагання чекають забійного реваншу на наступному автослаломі в м. Глухів!
 
За матеріалами Олександра Нікітченка


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter
загрузка...
Нет комментариев к этой новости. Оставьте комментарий первым

Похожие новости

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии. Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.
Авторизация с помощью соцсетей:
Авторизация с помощью Facebook Авторизация с помощью Google
загрузка...