Новость из категории: Новости

В Сумській та ще дев`яти областях України ввели військовий стан. Депутат від нашого округу - Андрій Деркач проголосував проти (поіменний список)

Правовий режим воєнного стану буде введено на 30 днів з 9 години ранку 28 листопада.
Верховна Рада затвердила указ президента Петра Порошенка про введення воєнного стану. За відповідний законопроект проголосували 276 депутатів. Під час виступу в Раді президент повідомив, що частково змінив свій указ. Він запропонував запровадити воєнний час не по всій території України, а лише в окремих областях.

Йдеться про області, розташовані вздовж російського кордону, придністровської ділянки молдавського кордону та на узбережжі Чорного та Азовського морів. До цього переліку входять Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Луганська, Донецька, Сумська, Харківська, Чернігівська, Вінницька області. Відповідно до указу президента, воєнний стан вводиться з 9 години 28 листопада. Він триватиме 30 днів, тобто до 27 грудня.Водночас, президент підкреслив, що обмежувати права громадян влада буде лише у випадку наземної російської воєнної агресії.
ЯК НАРДЕПИ ПРОГОЛОСУВАЛИ ЗА ВСТУП ВІЙСЬКОВОГО СТАНУ В УКРАЇНІ. Поіменний список 


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости