Вперше за три десятки років після аварії
Нажаль, час спливає швидко й невблаганно, але уроки минулого не слід забувати. Далекий 1986 рік – аварія на ЧАЕС, понівечені долі тисяч людей – тих, кого згодом назвуть чорнобильцями. З того часу минуло три десятки років, але жахливі наслідки техногенної катастрофи відчуваються й сьогодні, хоча багато хто з нас намагається заплющити очі на стрімке зростання онкологічних та інших смертельних захворювань.. Прикро, що за роки, що минули з часів трагедії на ЧАЕС, пільги для чорнобильців періодично урізуються, частково повертаються, і знову урізуються, хоча свого часу держава гарантувала їм гідну підтримку та соціальний захист. Необхідно визнати, що тих, хто приборкував «мирний» атом і боровся з наслідками катастрофи, залишилось небагато. Тоді, не шкодуючи сил, здоров’я і свого життя, вони боролися з монстром, а нині – об’єднуються та ведуть боротьбу за обіцяні державою соціальні гарантії.
- надання матеріальної допомоги на лікування, яке потребує оперативного втручання на місцевому рівні особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи - 2 особам у сумі 6 000 грн.;
- організацію та проведення санаторно-курортного лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – 2 особам у сумі 13 644, 00 грн.;
- надання матеріальної допомоги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, до Дня вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС всього у сумі 20 020,00 грн., а саме:
І категорія – 59 осіб на суму 5 900,00 грн. (по 100,00 грн. кожному);
ІІ категорія – 155 осіб на суму 12 400,00 грн. (по 80,00 грн. кожному);
ІІІ категорія - 39 осіб на суму 2 340,00 грн. (по 60,00 грн. кожному);
дружинам померлих громадян, із числа учасників ліквідації на Чорнобильській АЕС - 23 особам на суму 1 380,00 грн. (по 60,00 грн. кожному).
А між тим, нещодавно «Глухівська організація інвалідів та ліквідаторів Чорнобильської катастрофи» відзначала свою першу річницю. Тож, користуючись нагодою, побажаємо їм здоров’я, миру, достатку й добра в їхніх родинах.