Новость из категории: Новости

Вшанували пам`ять ліквідаторів наслідків ЧАЕС

У ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС взяли участь 25 глухівських правоохоронців, які поклали власне здоров’я та життя на вівтар спасіння людей та Батьківщини, семеро з них в актовій залі Глухівського відділу поліції ділились спогадами з нинішніми поліцейськими. Для вшанування пам’яті ліквідаторів наслідків ЧАЕС керівництво відділу поліції м. Глухів запросило ветеранів, пенсіонерів та особовий склад поліції. Серед запрошених гостей-ліквідаторів пенсіонери Глухівського відділу поліції: Воєйко Віктор Леонідович, Демченко Іван Іванович, Заблоцький Юрій Сергійович, Мурашко Микола Михайлович, Свербейкін Володимир Павлович, Тарасенко Леонід Олександрович, Цибін Анатолій Михайлович.

Всі вони тоді були відкомандировані до м. Прип’ять Київської області для забезпечення порядку, евакуації населення та охорони багатьох об’єктів в зоні техногенної катастрофи.

Розповів про ті жахливі дні нинішнім поліцейським запрошений учасник ліквідації на ЧАЕС Леонід Тарасенко. Згадує, що всі вони тоді не розуміли на що наражають своє життя, говорять, лише сумлінно виконували свої прямі службові обов’язки. До присутніх ліквідаторів звернувся і начальник Глухівського відділу поліції Леонід Бібік, який подякував всім присутнім ліквідаторам за мужність, героїзм та самовідданість у подолання наслідків страшної аварії: «Сьогодні ми згадуємо тих, хто приборкував стихію, тих, хто мічений атомом, залишив нашу землю. Світла народна пам'ять навіки збереже тих, хто зробив цей крок у безсмертя».

Хвилиною мовчання всі присутні згадали своїх колег, які поклали життя на приборкання страшної стихії. Після чого правоохоронців-ліквідаторів, гостей заходу було нагороджено грамотами міського голови та почесними грамотами Сумської обласної ветеранської організації Асоціації ветеранів МВС України. А по закінченню, традиційно, всі разом поклали квіти до меморіалу загиблим ліквідаторам.

Відділ комунікації поліції Сумської області


Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости