Новина з категорії: Статті

Запрошуємо на семінари – практикуми «Психологія сім’ї та партнерських стосунків»

Пошук своєї «половинки», побудова сімейних стосунків завжди були непростими і відповідальними справами. Сім’я, як відкрита система чутлива до процесів, що відбуваються в суспільстві, і на сьогодні в Україні знаходиться під впливом кризових явищ. Серед інших ознак неблагополуччя – зафіксований в Україні Євростатом найвищий на кінець 2015 року в Європі відсоток розлучень.

І хоча підставою для розлучення найчастіше називають алкоголізм, матеріальні труднощі, зраду та ревнощі, незадоволеність сексуальними стосунками і несприятливі житлові умови, зазвичай за кожною з цих підстав стоять психологічні причини. З метою психологічної просвіти 7 квітня у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка почав роботу семінар-тренінг Психологічної служби Університету «Психологія сім’ї та партнерських стосунків». На першій зустрічі були присутні студенти різних факультетів, викладачі, співробітники Університету. Протягом наступних зустрічей, що відбуватимуться щосереди, обговорюватимуться закономірності вибору партнера і проблеми стосунків у дошлюбний період, специфіка сучасних подружніх і батьківських відносин порівняно з традиційними, ознаки здорової («функціональної») сім’ї, стратегії вирішення сімейних конфліктів, перспективи звернення за психологічною і психотерапевтичною допомогою та інші. Спираючись на думку провідних психологів та сімейних психотерапевтів і наукові концепції, але свідомо уникаючи моралізаторства і спроб отримати «готові рішення», присутні мають змогу знайти власні відповіді на означені питання. Програмою передбачено моделювання проблемних ситуацій, використання психологічних тестових методик, тренінгові вправи.

Як повідомив ведучий семінару-тренінгу практичний психолог Університету Юрій Рябко, подібна програма реалізується вже втретє. Відмінність цьогорічного заходу у тому, що на нього запрошуються мешканці міста. Бажаючі можуть долучитись до роботи, завітавши найближчої середи о 16.00 в аудиторію 405 на четвертому поверсі 7-го («блакитно-жовтого») корпусу університету.

Юрій Рябко


Поділитися в соціальних мережах:

Знайшли помилку у статті? Виділіть слово/кілька слів та натисніть Ctrl+Enter

Схожі новини