Новость из категории: Спорт

ДОСТРОКОВА БРОНЗА ВЕЛЕТНЯ

19 жовтня в м. Суми Глухівський ФК "Велетень" зіграв з лідером групи ФК «LS Group» (В. Сироватка) в рамках 17 туру Чемпіонату Сумської області з футболу. Перший тайм пройшов за рівної боротьби з нульовим рахунком.

А в другому таймі глухівчани одразу взялися до справи. На 51 хв. матчу гол Богдана Душина, на 72 хвилині рахунок 0:2 встановив Дмитро Тарабара, а за 2 хвилини до закінчення основного часу Максим Голобов поставив ефектну крапку забивши м`яч та змінив рахунок до розгромних 0:3. Таким чином за 1 тур до закінчення чемпіонату ФК "Велетень" гарантував собі бронзові нагороди, солодша ця перемога тим, що вона здобута в матчі з лідером першості ФК «LS Group» , які до цього програли лише 1 матч. 26 жовтня відбудеться заключний матч Велетня в Чемпіонаті Сумської області. Чекаємо всіх на стадіоні "Дружба" 15:00