Новость из категории: Новини / Новини з відео

Кубок області, півфінал (перший матч) м.Глухів стадіон «Дружба» (відео)

Доля матчу вирішена в першому таймі «ТОВ Велетень» - «Спартак -Сумбуд»(Суми) 3:1 (3:0) Голи: Дудуков Олексій (15′), Загородній Ігор (30′, 44′) — Хоменко Ярослав (81′). На матчі були присутні близько 350 глядачів. Знову матч почався під пекучим сонцем (+32 ). У першому таймі глухівчани домінували на полі. Перший гол був із серії курйозних.

Воротар сумчан Горох, вибиваючи м'яч, вдарив ним у спину нашого півзахисника Олексія Дудукова. М'яч відскочив від спини і парашутом впав у ворота за спину голкіперу – 1:0. На 30-й хвилині наш крайній форвард Ігор Загородній стрімко проходить по краю і забиває гол у ніжній кут воріт – 2:0. На 44 хвилині Дудуков вривається в штрафний майданчик віддає м'яча Загородньому: - той в один дотик забиває третій у порожні ворота – 3:0. У другому таймі гравці «Велетня» мали безліч гольових моментів, але забили гості – 3:1. Вболівальники у номінації «Man of the match» кращим визнали Олексія Дудукова.

Матч-відповідь відбудеться в Сумах у середу 17 серпня. Побажаємо нашим гравцям вийти у фінал Кубка Сумщини! Інформацію про команду та відео матчу поєдинку дивіться в інтернеті на сайтах: kourier.in.ua; veleten.esy.es.