Новость из категории: Информация

Звернення Глухівського міського голови Мішеля Терещенка

Шановні Глухівчани, представники демократичних сил! Зараз колишні регіонали готові битися на смерть, адже на ваги для них поставлено дуже багато: сидіти у тюрмі (за купою переданих мною до правоохоронних органів справ) або взяти реванш й продовжувати грабувати наше місто!

Звернення Глухівського міського голови Мішеля Терещенка

Проти їх плану захопити знов владу у Глухові я буду вимушений боротися найближчими тижнями та місяцями. Я так просто не здамся, тому що дуже поважаю вибір 67% глухівчан та виправдаю надії своїх виборців, якби важко це не було.

Але мені потрібна ваша допомога! Навіть деякі високопосадовці Сумської області, незважаючи на їх прагнення допомогти нам, все ще прив'язані до старої системи Деркача і не можуть самостійно звільнитися від своїх «обов'язків». Через вплив Деркача і правоохоронні органи Сумської області, у кращому випадку, демонструють нейтралітет. Що стосується судової галузі, то це для мене є суцільним жахом: в ній залишаються всі ті регіонали та прокурори які були за часів Януковича та працюють в приміщеннях суду. Що стосується журналістів, багато з них збентежені жовтою пресою та помилковими звинуваченнями, направленими проти мене з боку медіа Деркача.

Тому я дуже потребую вашої допомоги та підтримки - передусім моральної.

Я дійсно сподіваюся, що людина, яка читатиме цю статтю, матиме бажання підняти слухавку й зателефонувати впливовим особам, яких вона знає та які зможуть змінити ситуацію, а також зробити все необхідне для підтримки нас всіх у боротьбі зі злом!

Ваша ПІДТРИМКА та ДОПОМОГА мені необхідні зараз як ніколи! У тому числі Ваша фізична присутність на наступній сесії Глухівської міської ради 30 червня 2016р.

Дуже на ВАС сподіваюся!

Заздалегідь вдячний вам, Глухівський міський голова Мішель Терещенко

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости

  • #1
  • 28 июня 2016 12:29
  • Автор: Сергей Викторович Латышев

М.Терещенко!

Прошло достаточно времени с начала Вашей новой работы для ознакомления с ситуацией и продуктивной работы на пльзу г.Глухова, глуховчан. Я не однократно говорил и говрю, что первый шаг, который необходимо сделать это на сайте мэрии ежедневно выкладывать информацию о проделанной Вами и Вашими коллегами работе. Т.е.:

что запланировали сегодня на ближайшее и перспективное будущее;

что и какими средсвами денежными, материальными, людскими, сделали сегодня из запланированного ранее;

что не сделали и почему, кто виноват, что необходимо сделать для реализации задуманного.

Кроме этого необходимо, что бы любой желающий мог открыто выложить на сайте мэрии свои пожелания, замечания, предложения, благодарности.

В этом случае Вам не пришлось бы оправдываться, доказывать и обращаться к глуховчанам, как это Вы делаете сейчас. В г.Глухове живут разные, но не дурные люди и они, регулярно заходя на сайт мэрии, смогут понять и сделать правильные выводы: Кто и что Вы, Ваша команда и, например, Деркач.

Только честно и последовательно, как в фотографии (и дневнике) рабочего дня, ведя свою трудовую летопись Вы и Ваша команда сможет, даже Деркача, заставить совершать вынуждено добрые и полезные дела для г. Глухова, глуховчан, доказывая, что он "не слон". Да! У г. Глухова, глуховщины, да и путивльщины, есть предпосылки для процветания на зло всем врагам. Слава Украине! Как-то так... для начала...