Новость из категории: Спорт

Анастасія Кельбас – срібний призер Міжнародного шахового фестивалю « Зачарована Десна»

З 4 по 9 липня в м. Чернигів пройшов 8-ий Міжнародний шаховий фестиваль «Зачарована Десна». Участь взяло 130 шахістів з 8 областей України, а також з Ізралю та Біларусії. У турнірі В (діти 2004р.н. і молодше) приймало участь 72 юних спортсмени.

Глухівчанка, вихованка міської спортивної школи Анастасія Кельбас в упорній боротьбі зайняла друге місце у загальному заліку. Програвши одну партію дівчина залишалася лідером змагань, але нічия в останньому турі «вивела» по кофіціенту на друге місце. Серед дівчат показала найкращий результат. Призерку нагородили медаллю, грамотою, грошовою винагородою, а також подарунком. Бажаємо подальших успіхів!!!