Новость из категории: Новости

Профілактика правопорушень

З метою формування правової культури, профілактики протиправної поведінки серед дітей 15.07.2016 р. Глухівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів акцію „Молодь проти злочинності та насильства” для дітей на базі заміського оздоровчого дитячо – юнацького табору „Сонячний” на ІІ зміні.

На початку заходу виступила головний спеціаліст відділу соціальної роботи центру Разіна Т.В., яка розповіла про напрямки роботи Глухівського МЦСССДМ та про послуги, які можуть отримати діти в центрі при виникненні різних проблем. Далі виступила лікар-гінеколог Глухівської ЦРЛ Терлецька Н.В. на тему: «Наслідки ведення нездорового способу життя» Наприкінці заходу був виступ інспектора Глухівського міськрайонного відділу КВІ Демченка Л.О., який розповів про злочинність та насильство серед дітей та молоді, ознайомив з правовими наслідками протиправної поведінки неповнолітніх, попередив про заборону розпиття алкогольних напоїв, паління у заборонених місцях та про відповідальність, яку несуть неповнолітні у разі скоєння правопорушень.

Залишається сподіватися, що отримана інформація допоможе дітям дотримуватися правильної лінії поведінки в питанні збереження свого здоров’я та недопущенні протиправної поведінки .

Поделиться в соцсетях:

Нашли ошибку в статье ? Выделите слово/несколько слов и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости