Новина з категорії: Новини

Обізнаний – значить захищений

22 липня 2016 року міськрайонним відділом кримінально-виконавчої інспекції спільно з міським та районним центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі міського центру СССДМ проведено тренінг «Профілактика інфекцій, які передаються статевим шляхом», для засуджених осіб, що перебувають на обліку за вчинення правопорушень.

Головна мета заходу – ознайомлення присутніх з видами захворювань, шляхами передачі і наслідками неправильного лікування або самолікування, профілактика ВІЛ/СНІДу та формування навичок ведення здорового способу життя. Здоров’я кожної людини, в т.ч. і статеве здоров’я на 50 % залежить від того, що людина знає про венеричні захворювання, та й народна мудрість вчить нас «Обізнаний – значить захищений». Статеві стосунки можуть бути різноманітними. Іноді внаслідок безладних статевих відносин виникають хвороби статевої системи.

Збудниками цих захворювань є віруси. Зазвичай такі хвороби – наслідок статевого контакту із вже інфікованим партнером. На занятті ведучі ознайомили присутніх з видами венеричних захворювань, розповіли про важкі ускладнення і серйозні наслідки для репродуктивного здоров’я жінок та чоловіків, засуджені виконували завдання спеціальних вправ «знайомство з ІПСШ», «автограф на пам'ять», переглядали документальний фільм «Життя на повну силу» про людей, які живуть з ВІЛ/СНІД.

Наприкінці тренінгу ведучі закликали присутніх вести здоровий спосіб життя, уникати ситуацій, які передбачають вживання алкоголю, наркотиків, знайомств з підозрілими людьми, адже експериментувати зі своїм здоров’ям сьогодні означає наражатися на небезпеку завтра.

Поділитися в соціальних мережах:

Знайшли помилку у статті? Виділіть слово/кілька слів та натисніть Ctrl+Enter

Схожі новини