Новость из категории: Спорт

Успішний виступ глухівських спортсменів на чемпіонаті України з класичного жиму штанги лежачи

21 лютого в Коломиї стартував чемпіонат України з класичного жиму штанги лежачи. Глухів представляли самі юні спортсмени: Кушнєрьов Олег та Колтаков Володимир . Вони змагалися у ваговій категорії до 66 кг серед юнаків та посіли 8 та 9 місце, але показали свої кращі результати . Олег вижав 87,5 кг ,а Володимир 75 кг. Хлопці були наймолодшими , та найлегшими у своїй категорії серед своїх суперників, але ці змагання дали дорогоцінний досвід і впевнений, що в наступному змагальному році вони будуть серед лідерів!

Марія Сазонова - чемпіонка України з класичного жиму штанги лежачи серед юніорок у ваговій категорії до 57 кг з результатом 62,5 кг ! Команда юніорів Сумської області посіли 2-ге загальнокомандне місце!

Іван Колтаков - бронзовий призер чемпіонату України з класичного жиму штанги лежачи серед юніорів у ваговій категорії до 105 кг з результатом 152,5 кг!

Юрий Пусь - бронзовий призер чемпіонату України з класичного жиму штанги лежачи серед юніорів у ваговій категорії до 120 кг з результатом 165 кг. Наші вітання!

Автор: Феликс Колтаков, "Глухів спортивний"